یک و دو

فنونی زاده: انصاری فرد 40 کیلو شده بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1120 ] - سه شنبه, 20 اسفند 1398

فنونی زاده: انصاری فرد 40 کیلو شده بود

در آخرین ساعات شب گذشته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه فوتبال برتر آمد و اعلام کرد که از مدیریت این باشگاه استعفا داده است. درست یک... 5 out of 5 based on 7 ratings.
فنونی زاده: انصاری فرد 40 کیلو شده بود

در آخرین ساعات شب گذشته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه فوتبال برتر آمد و اعلام کرد که از مدیریت این باشگاه استعفا داده است. درست یک...

ارتش سرخ دات كام :

در آخرین ساعات شب گذشته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه فوتبال برتر آمد و اعلام کرد که از مدیریت این باشگاه استعفا داده است.

درست یک روز بعد از اعلام احکام و جرایم سنگین فیفا برای پرسپولیس، برکناری مدیرروابط عمومی این باشگاه در هیات مدیره و بدون اطلاع مدیرعامل باعث شد تا محمدحسن انصاری فرد چندماه بعد از حضورش در این باشگاه استعفا بدهد. مرتضی فنونی زاده مدافع سابق پرسپولیس و همبازی محمدانصاری فرد در پرسپولیس و تیم ملی دهه شصت اما در این رابطه معتقد است که استعفای انصاری فرد فرمایشی بوده چرا که او را مجبور به استعفا کرده اند:" من معتقدم این استعفا نبود بلکه اخراج بود."

او افزود:" به نظرمن این استعفا با توجه به بدهکاری که مدیران نالایق گذشته برای پرسپولیس به وجود آوردند رقم خورد. استقلال هم وضعیت خوبی ندارد و باید کسی یا کسانی در این رابطه پاسخگو باشد."

مدافع سابق پرسپولیس گفت:" اگر انصاری فرد می ماند مطمئن هستم منابع مالی را به باشگاه تزریق می کرد و حتی با کمک هواداران می توانست پول مطالبات برانکو را بدهد. اما خود وزارت ورزش نمی خواست این اتفاق بیفتد و خیلی محترمانه او را مجبور به استعفا کردند. من می دانم که درسه چهار جلسه مهم هیات مدیره انصاری فرد به عنوان مدیرعامل حضور نداشته است."

فنونی زاده همچنین گفت:" چند وقت قبل به باشگاه رفتم و دیدم محمدحسن(انصاری فرد) چهل کیلو شده است. بدهی ها و فشار زیاد کار در باشگاه باعث این اتفاق بود و تنها می توان گفت خداراشکر نتایج تیم قابل قبول بود. با این وجود من فکر می کنم که انصاری فرد با کارهایی که وزارت ورزش و هیات مدیره کردند کاملا سردرگم بود و این استعفا را به فال نیک می گیرم. معتقدم او باید زودتر این کار را انجام می داد."

شماره 4 پرسپولیس در دهه شصت در ادامه یک تئوری را مطرح می کند:" من فکر می کنم که وزارت ورزش این کار را کرد و نمی خواهد مطالبات را بدهد که 6 امتیاز از پرسپولیس کم کنند. ای کاش 5 امتیاز کم کنند که اختلاف ما 6 بماند. به هر حال این کار خود وزارت ورزش است و الا می توانست اجازه بدهد که انصاری فرد با کارهایی که انجام می داد این بدهی ها را بدهد."

او گفت:" من رک و پوست کنده حرف می زنم و بازهم می گویم این استعفا فرمایشی و زوری بوده است. من دو بار انصاری فرد را از نزدیک دیدم ، او شبانه روزی برای پرسپولیس تلاش می کرد اما متاسفانه نگذاشتند یک مدیرعامل فوتبالی هم که مانده بود به کارش ادامه دهد."


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن