یک و دو

گل محمدی: نه گول 10 امتیاز را بخورید و نه کرونا!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 981 ] - سه شنبه, 20 اسفند 1398

گل محمدی: نه گول 10 امتیاز را بخورید و نه کرونا!

سرمربی جوان پرسپولیس خطاب به بازیکنانش گفت: «کرونا گرچه باعث تعطیلی موقت لیگ برتر شده، اما این تعطیلی دائمی نیست. به برخی شایعات مبنی بر تعطیلی لیگ نوزدهم هم ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گل محمدی: نه گول 10 امتیاز را بخورید و نه کرونا!

سرمربی جوان پرسپولیس خطاب به بازیکنانش گفت: «کرونا گرچه باعث تعطیلی موقت لیگ برتر شده، اما این تعطیلی دائمی نیست. به برخی شایعات مبنی بر تعطیلی لیگ نوزدهم هم ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی جوان پرسپولیس خطاب به بازیکنانش گفت: «کرونا گرچه باعث تعطیلی موقت لیگ برتر شده، اما این تعطیلی دائمی نیست. به برخی شایعات مبنی بر تعطیلی لیگ نوزدهم هم توجه نکنید.»

مسابقات لیگ برتر تا اطلاع ثانوی تعطیل شده و کادر فنی تیم پرسپولیس نیز همچون سایر باشگاه های لیگ برتری تمرینات تیم خود را تعطیل کرده اند.

نکته جالب آنکه یحیی گل محمدی فقط 4 روز تمرینات تیمش را تعطیل کرد و قبل از خداحافظی از شاگردانش رو به بازیکنان پرسپولیس گفت: «این درست که ما در حال حاضر 10 امتیاز از سپاهان اصفهان تیم دوم جدول جلو هستیم، اما ما هیچ کدام حق نداریم گول این 10 امتیاز را بخوریم. باید فکر کنیم چنین فاصله ای وجود ندارد و رقیبان پشت سر ما قرار گرفته و منتظر کوچک ترین لغزش پرسپولیس هستند. بنابراین در این تعطیلات 4 روزه مراقب شرایط بدنی خود باشید، غذا زیاد نخورید، خوب استراحت کنید و از تمرینات اختصاصی غافل نشوید.»

همچنین سرمربی جوان پرسپولیس خطاب به بازیکنان این تیم یادآوری کرد: «کرونا گر چه باعث تعطیلی موقت لیگ برتر شده، اما این تعطیلی دائمی نیست. به برخی شایعات مبنی بر تعطیلی لیگ نوزدهم هم توجه نکنید، چون چنین چیزی امکان پذیر نیست. خوب تمرین کنید و به فکر شروع قدرتمندانه با آغاز مجدد مسابقات لیگ برتر باشد.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن