یک و دو

بیانیه هیات مدیره؛ انصاری فرد فرافکنی و مظلوم نمایی کرد

- نظرات : 8 اظهار نظر - بازدید [ 1524 ] - سه شنبه, 20 اسفند 1398
بیانیه هیات مدیره؛ انصاری فرد فرافکنی و مظلوم نمایی کرد

هیئت مدیره باشگاه در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه ای منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: با عنایت به مصاحبه آقای محمدحسن انصاری فرد در برنامه زنده تلویزیونی و ...

ارتش سرخ دات كام :

هیئت مدیره باشگاه در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

با عنایت به مصاحبه آقای محمدحسن انصاری فرد در برنامه زنده تلویزیونی و اعلام استعفا از مدیریت باشگاه ضروری می داند توجه آقای انصاری فرد را به نکات ذیل معطوف دارد:

1) در شهریور ماه با تصویب هیئت مدیره و با اعلام اینکه از همه شرایط و وضعیت باشگاه مطلع هستید قبول مسئولیت کردید و اظهار داشتید همه راهکارهای لازم  برای پیشبرد امور را دارید در حالی که در شش ماه گذشته در مصاحبه ها فقط به مسئله مشکلات موجود و پیش رو و وعده های مکرر اکتفا کردید که همگی در راستای فرافکنی و مظلوم نمایی بود.

2) در هیئت مدیره همه باشگاه ها و شرکت ها بحث های چالشی وجود دارد که لازمه ارتقا کیفی و بالا بردن سطح بهره وری است و محلی است برای بیان نظرات و اقناع دیگران و همانطور که مذاکرات انتصاب و تفویض اختیار در این جلسات صورت می پذیرد در صورت بروز مشکل یا تمایل به استعفا، باز هم باید در جلسات داخلی مطرح و به نتیجه گیری منتج شود نه اینکه به جای پاسخگویی به سوالات مطروحه، در رسانه ها مکررا حاضر شده و با بیان دلایل غیر مستند و غیر واقعی باعث تحریک احساسات هواداران شده و در پشت آنها پناه بگیرید.

3) جناب آقای انصاری فرد ضرورت داشته و دارد در جلسه هیئت مدیره حاضر شده و جوابگوی تعهدات و سوالاتی باشید که بخشی از آن عبارتند از:

الف) در نیم فصل راساً نسبت به جذب بازیکنان خارجی اقدام نموده و علاوه بر کتمان جزئیات مدت و رقم قراردادها به توصیه های هیئت مدیره مبنی بر توجه به سوابق برخی بازیکنان توجهی نکردید که منجر به ترک تیم توسط بازیکن در شرایط حساس شد.

ب) برخی از فرصت های تبلیغاتی و درآمدزایی با قول و قرار شفاهی واگذار شد و وقتی صحبت از قرارداد پیش آمد و شرایط غیرقابل قبولی در آن وجود داشت که اصلا قابل پذیرش نبود، از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردید و در نتیجه در حوزه اقتصادی باشگاه کسب و جذب درآمدهای پایدار را به زیان های انباشته تبدیل نمودید.

ج) قراردادهایی با برخی حامیان مالی منعقد کردید که تا امروز هیئت مدیره از جزئیات آن بی خبر است و فرصت های خوب درآمدزایی از دست رفته، که جبران آن در باقی مانده فصل بسیار سخت است و این مغایر وعده های شماست.

د) استقراض از اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه چک های تضمین (که غیرقانونی است) و ایجاد تعهدات در سر رسیدهایی که امکان تأدیه وجه وجود ندارد را جایگزین تحصیل درآمدهای پایدار، مشخص و پاک نمودید. در حالی که این مورد در حوزه اختیارات قانونی و مشروع مدیرعامل نبوده است. نمونه های بیشتری را می توان مثال زد اما به همین بسنده کرده و منتظریم در جلسه کارشناسی پاسخ ها را دریافت کنیم، بدیهی است تاکیدات هیئت مدیره جهت پیشبرد بهتر امور در چارچوب قوانین و مقررات جاری بوده و هست.

و اما سخنی با پیشکسوتان گرامی و هواداران دلسوز و وفادار خانواده بزرگ پرسپولیس

1) به صراحت عرض می کنیم که هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه در هیچ زمانی و به هیچ عنوان سخنی علیه پیشکسوتان و هواداران عزیز نداشته و شایعات منتشر شده ناشی از رفتار و حرکات ناجوانمردانه برخی از افراد سودجو بوده است و اصلا صحت نداشته و شدیدا تکذیب می گردد، بدیهی است بیان کنندگان و نشردهندگان اینگونه تهمت ها در مراجع قضایی باید پاسخگوی رفتار و گفتار غیرواقعی خود و خدشه دار نمودن اخلاق حرفه ای باشند.

2) تغییرات محدود در بدنه باشگاه بنا به صلاح و منفعت باشگاه ضروری بوده ، شایسته بود مدیرعامل به جای اینکه خط قرمز خود را حضور یک فرد خاص بداند، همچون هیئت مدیره، صرفه و صلاح باشگاه و هواداران را خط قرمز خود می دانست.

3) باشگاه پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و بزرگ خواهد ماند و راه خود را خواهد رفت، همه کسانی که مسئولیت داشته با تمام وجود برای حفظ آرامش و بهبود وضعیت کوشا بوده و هستند و با استعانت از الطاف خداوند متعال و حمایت پیشکسوتان و هواداران دلسوز، وفادار و همیشه حاضر، پرسپولیس مشکلات را مرتفع و پرسپولیس قهرمان به سوی کسب جام های متعدد ادامه مسیر خواهد داد.

4) انتظار می رود با حفظ آرامش، اخبار صحیح و به روز را از کلیه مجاری اطلاع رسانی رسمی باشگاه شامل اپلیکیشن، سایت و صفحه اینستاگرامی تعقیب کرده و اطمینان داشته باشید پرسپولیس از بحران ها و چالش های پیش رو به سلامت عبور خواهد کرد و باهم جشن های قهرمانی را تکرار می کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • amir MAMAGHANI
  amir MAMAGHANI :
  مدیران ارتش سرخ انقدر بیتفاوت نباشین انصاریفرد بره نتبود میشیم این خط این نشون.
 • amir MAMAGHANI
  amir MAMAGHANI :
  واقعا فکر کردین با عرب که قطعا برش میگردونن و دندون پزشک وزیر و یه مشت دلال موفق میشیم؟ کور خوندین.
 • محمد صادق نادریان
  محمد صادق نادریان :
  ما با نمونه عجیبی روبه رو شده ایم حتی ویروس کرونا جدید هم فقط جهش پیدا کرده بود و این قطعا چیز جدیدی است هییت مدیره سلطانی فر برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران حداقل من به یاد ندارم بر علیه مدیرعامل منصوب سلطانی فر بیانیه داده.به نطر میرسد آدم ها را طوری چیده اند که فقط با هم درگیر شوند.نوشته اند ما برای بالا بردن بهره وری شاید بحث چاشی بکنیم!!!!!!شما تیمی هستید که بیشترین بدهی خارجی این باشگاه را فقط در مدت یک سال ایجاد کرده اید بعد به خاطر بالا بردن بهره وری در جلسه به هم توهین میکنید!!!!!!!اصلا اینها چه کسانی هستند سلطانی فر اینها را از کدام سوراخی بیرون کشیده که فکر میکنند پرسپولیس پشت قباله مادرشان بوده.این اتفاقات دقیقا شبیه زمانی است که حمیدرضا سیاسی و دیگر منصوبان گودرزی فقط به قصد اخراج علی دایی در پرسپولیس پست گرفتند.اینها هدفشان فقط تخریب است
 • بهزاد برقگیر
  بهزاد برقگیر :
  بخدا قسم آدم سالمتر و مظلومتر از انصاری فرد تو این باشگاه نیست. تقصیر خود ما مردمه که درنهایت نااهلا و دزدا بر ما سوار میشن
  به ولله قسم انصاری فردو برنگردونین و اختیارات قانونی و احترامشو نگه ندارین باشگاه رو سر شما دزدا خراب میکنیم
 • amir MAMAGHANI
  amir MAMAGHANI :
  هوادارا به هوش باشین اینا میخوان عرب برگرده بعد یکی عین دندون پزشک وزیر رو بکنن مدیرعامل اون 150 تومن رو هم بزارن تو جیبشون نهایت 6 اممتیاز کم میشه همین.
  اتهام مهندسی رو دوش وزیر سنگینی کرده میخواد قهرمانی رو بده به فتح الله زاده.بعد عیدم پرسپولیس سپاهان میره استیناف بازی رو برمیگردونن اختلاف میشه 1 امتیاز گول نخورین خواهشا. یه دلبل دیگه برکناریش هم اینه که موقع بازی با سپاهان بهش زنگ زدن اصرار کردن بمون ولی به خاطر هوادارا و چون یک پرسپولیسی بود تیمو کشوند بیرون تا سپاهانی ها رسوا شن.هوادار هوشیار باش.
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  همش چرند پرند
  حرفایی بدون سند و گنگ! چیزایی ک من و شمام میتونیم سرهم کنیم
  درآمدهایی وجود داشت انصاریفرد پروند و نمیدونم حامیان مالی شرایط غیرقابل قبولی داشتن و فلان! دقیق بگین کدوم درآمد و چجوری جلوش گرفته شد!
  ضمنا استوکس رو همه هوادارا میخواستن و اینم توجه کنین اولا هنوز استوکس کارش با پرسپولیس تموم نشده دوما بازیکنایی مثل میلیچ و بودوروف استقلال هم به خاطر کرونا رفتن! سوما همین هیئت مدیره دسته گلی مثل جونیور آورد! استوکس لااقل یه گل دربی درآورد!
  ضمنا شما کی خط قرمزتون هوادار بوده؟؟؟؟ زمانی که برانکو رو فراری دادین یا زمانی که پشت امثال گرشاسبی و حالا انصاریفرد دشمنی کردین؟؟؟
  اصلا یه سوال جالب تر...3 میلیون دلار پرسپولیس که زمان شما و مشخصا عرب اومد تو باشگاه الان کجاس؟!!!

  آخرسرم شماها خر کی باشین جلوی انصاریفردی که هوادار پشتشه وایسین
  این باشگاه ارث بابای اون دندونپزشک و نبی خر تر از حمار و عرب ... نیس
  انصاریفرد موندنیه
  اونی که شرشو کم میکنه شما بی همه چیزایین
  یا شرتونو از پرسپولیس کم کنین یا جونتون پای خودتونه
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  این متنو داده ی وکیل با کلمات بازی کرده و ی مش چرت پرت تحویل مردم و اللخصوص هوادار داده
  اینها آب ی. ازشون گرم نمیشه و پرسپولیسو ب فنا میبرند و خواهند برد
  هوادار باید وارد عمل بشه. وگرنه آتش در خرمن اتداختن و خاکسترش رو خودمون و در چشم خودمون میریزند

  هوادار گول این متن نخورید. دروغ و ریاکتری ک سخت نیست گفتن و لاف و گذافه گوئی هم سخت نیست. خصوصا اینا ک خووووب بلدن چجور ما را آروم کنند
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  انصاری فرد وقتی اومد با یه مصاحبه دوزاری دل هوادارکها رو بدست آورد و پرسپولیس رو نابود کرد و با یه مصاحبه و مظلوم نمایی کاری کرد که بعد از خودش هوادارکها اجازه ندن هیچ مدیری موفق بشه هدف و ماموریتش بخوبی انجام شد ضربه رو زد و رفت هوادارکها هم واسش هورا میکشن روباه پیش این یارو خره

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن