یک و دو

کرونا مشکل آقا کریم را حل کرد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1615 ] - سه شنبه, 20 اسفند 1398

کرونا مشکل آقا کریم را حل کرد!

از همان روزی که خبر آمد اسکوچیچ به دنبال همکاری با کریم باقری در کادر فنی تیم ملی است، مشخص بود که این همکاری با حاشیه همراه خواهد شد. کریم باقری در گفت وگویی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کرونا مشکل آقا کریم را حل کرد!

از همان روزی که خبر آمد اسکوچیچ به دنبال همکاری با کریم باقری در کادر فنی تیم ملی است، مشخص بود که این همکاری با حاشیه همراه خواهد شد. کریم باقری در گفت وگویی...

ارتش سرخ دات كام :

از همان روزی که خبر آمد اسکوچیچ به دنبال همکاری با کریم باقری در کادر فنی تیم ملی است، مشخص بود که این همکاری با حاشیه همراه خواهد شد.

کریم باقری در گفت وگویی درباره این اتفاقات گفت: «فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی به من لطف داشته اند و پس از مذاکرات قرار شد من هم مثل ملی پوشان در زمان هایی که تیم ملی اردو یا بازی دارد، در خدمت باشم و در سایر مواقع هم مثل بازیکنان، کار خودم را در پرسپولیس دنبال می کنم و قرار نیست از پرسپولیس بروم. پس هواداران عزیز هم اصلاً نگران نباشند.»

محمدحسن انصاری فرد در گفت وگو رسمی با سایت باشگاه توضیحات کاملی از روند مذاکره فدراسیون با باقری برای کمک به تیم ملی ارائه داد و تأکید کرد این مربی تنها در زمان اردوی تیم ملی در تمرینات شرکت خواهد کرد و کارش را در پرسپولیس هم ادامه خواهد داد. روابط عمومی باشگاه هم در اطلاعیه ای هرگونه اختلاف در تیم و وجود اراده برای قطع همکاری با باقری را تکذیب کرد و به هواداران و رسانه ها این توضیحات را ارائه داد: «گل محمدی با همکاری باقری با تیم ملی فقط برای منافع ملی موافقت کرد. آقا کریم اسطوره پرسپولیس است و به هیچ عنوان از جمع ما جدا نخواهد شد. قبل از اتمام لیگ فقط هفتم تا دوازدهم فروردین همچون ملی پوشان در تمرینات پرسپولیس نیستند و در هیچ دیداری از پرسپولیس هم غایب نخواهند بود.»

با این وجود بودند رسانه هایی که با وجود احترام به کریم باقری دوشغله بودن او را زیرسؤال بردند. برخی دیگر پا را فراتر گذاشته و مدعی شدند با توجه به قرارداد سنگین کریم باقری با پرسپولیس، فدراسیون فوتبال قادر به پرداخت پول قرارداد او نیست و برهمین اساس قرار شده تا آخرفصل در باشگاهش بماند. به عبارت دیگر پول قرارداد کریم باقری دوشغله را باشگاه پرسپولیس بپردازد! حالا به نظر می رسد ویروس کرونا و شیوع آن مشکل دوشغله بودن کریم باقری را حل کرده باشد! بازی های تیم ملی (انتخابی جام جهانی 2022 قطر) تا پاییز سال آینده عقب افتاده است بنابراین آقاکریم می تواند با خیال راحت در پرسپولیس به فعالیت خود ادامه دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن