یک و دو

انصاری فرد به گل محمدی: با قدرت به کارت ادامه بده تا قهرمانی!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1608 ] - پنجشنبه, 22 اسفند 1398

انصاری فرد به گل محمدی: با قدرت به کارت ادامه بده تا قهرمانی!

مدیرعامل مستعفی تأکید می کند تصمیمش را گرفته است و با این وضعیت دیگر نمی تواند به کارش در پرسپولیس ادامه دهد. دوشنبه شب گذشته بعد از اعلام برکناری حسین قدوسی ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
انصاری فرد به گل محمدی: با قدرت به کارت ادامه بده تا قهرمانی!

مدیرعامل مستعفی تأکید می کند تصمیمش را گرفته است و با این وضعیت دیگر نمی تواند به کارش در پرسپولیس ادامه دهد. دوشنبه شب گذشته بعد از اعلام برکناری حسین قدوسی ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل مستعفی تأکید می کند تصمیمش را گرفته است و با این وضعیت دیگر نمی تواند به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

دوشنبه شب گذشته بعد از اعلام برکناری حسین قدوسی از پست مدیر روابط عمومی پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا داد. او با حضور روی خط برنامه تلویزیونی «فوتبال برتر» با مطرح کردن انتقاداتی علیه هیئت مدیره باشگاه و وزیر ورزش بعد از حدود هشت ماه از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا داد تا پرسپولیس چالش جدیدی را تجربه کند. انصاری فرد در این برنامه بعد از مدت ها اختلاف نظر جدی با هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را تأیید کرد. دیروز هم طرفین درگیری کلی مصاحبه انجام دادند و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز با انتشار بیانیه ای جواب محمدحسن انصاری فرد را داد.

اما در این میان یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم که حسابی شوکه شده بود با محمدحسن انصاری فرد تماس تلفنی برقرار کرد. در فوتبال ایران مرسوم است که سرمربیان پس از برکناری یا استعفای مدیرعامل با طرف تماس گرفته و در قالب تعارف و... از او کسب تکلیف می کنند. یحیی گل محمدی نیز بر اساس همین رسم معمول با محمدحسن انصاری فرد تلفنی تماس گرفته و ضمن ابراز تأسف از مدیرعامل مستعفی پرسپولیس پرسیده است: «حالا تکلیف ما چیست؟ هر دستوری شما بدهید ما انجام خواهیم داد و...»

شنیدیم محمدحسن انصاری فرد در جواب این تماس تلفنی به یحیی گل محمدی گفته است: «تکلیف شما مشخص است. شما سرمربی پرسپولیس هستید و با قدرت به کار خودتان ادامه دهید. در حال حاضر تیم با 10 امتیاز اختلاف با تیم های دوم و سوم جدول شانس اول قهرمانی است و نباید شما وارد این حواشی شود. شما هم باید کارتان را بدون توجه به این مسائل و استعفای من جلو ببرید و با قدرت ان شا الله قهرمان شوید. آرزوی همه ما پرسپولیسی ها قهرمانی تیم است. من هم تمام تلاشم در همین راستا بود و حالا خوشحالم مربی کاربلدی مثل خودت بالای سر پرسپولیس است و تیم هم شانس اول قهرمانی...»

گویا در این مکالمه تلفنی یحیی گل محمدی خیلی تلاش می کند که محمدحسن انصاری فرد را از تصمیم خودش یعنی استعفا منصرف کند، اما مدیرعامل مستعفی تأکید می کند تصمیمش را گرفته است و با این وضعیت دیگر نمی تواند به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • amir MAMAGHANI
    amir MAMAGHANI :
    بازم دم یحیی گرم! البته به شرطی که اخراجش نکنن.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن