گزارش: دقایق بازی پرسپولیسی ها در لیگ نوزدهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 988 ] - جمعه, 23 اسفند 1398

گزارش: دقایق بازی پرسپولیسی ها در لیگ نوزدهم

در فصل نوزدهم رقابتهای لیگ برتر که در هفته بیست و یکم متوقف شده است، جمعا 24 بازیکن برای پرسپولیس به میدان رفته اند که کاپیتان سرخپوشان و یک بازیکن پرحاشیه رک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گزارش: دقایق بازی پرسپولیسی ها در لیگ نوزدهم

در فصل نوزدهم رقابتهای لیگ برتر که در هفته بیست و یکم متوقف شده است، جمعا 24 بازیکن برای پرسپولیس به میدان رفته اند که کاپیتان سرخپوشان و یک بازیکن پرحاشیه رک...

ارتش سرخ دات كام :

در فصل نوزدهم رقابتهای لیگ برتر که در هفته بیست و یکم متوقف شده است، جمعا 24 بازیکن برای پرسپولیس به میدان رفته اند که کاپیتان سرخپوشان و یک بازیکن پرحاشیه رکورددار هستند.

فصل نوزدهم از رقابت های لیگ برتر در هفته بیست و یکم متوقف شد که تیم پرسپولیس با 21 بازی و 47 امتیاز در صدر جدول این مسابقات قرار دارد.

برای پرسپولیس در این فصل جمعاً 24 بازیکن به میدان رفته اند که از این تعداد چهار بازیکن در همه دیدارهای این تیم حضور داشته اند. سرخ پوشان 20 بار به میدان رفته و یک بازی هم به دلیل عدم حضور تیم سپاهان و با رای کمیته انضباطی به حساب این تیم نوشته شده است.

در بین 24 بازیکن پرسپولیس، 4 بازیکن در همه دیدارهای این تیم به میدان رفته اند تا از این حیث رکورددار باشند. وحید امیری، علی علیپور، مهدی ترابی و احمد نورالله ی 4 بازیکنی هستند که در هر 20 بازی این تیم در لیگ برتر حضور داشته اند.

احمد نورالله ی با 20 بازی و 1769 دقیقه حضور در میدان پرکارترین بازیکن این تیم بوده است و بعد از او مهدی ترابی با 20 بازی و 1751 دقیقه حضور در میدان قرار دارد. علی علیپور با 1739 و وحید امیری با 1633 دقیقه دیگر بازیکنان پرکار سرخ پوشان در این فصل هستند.

کمترین میزان حضور در میدان هم به پر حاشیه ترین بازیکن پرسپولیس که شاید بتوان او را پر حاشیه ترین بازیکن یک دهه اخیر فوتبال ایران به حساب آورد تعلق می گیرد. آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی سرخ پوشان در این فصل تنها یک بار برای پرسپولیس به میدان رفته و 9 دقیقه نیز بازی کرده تا با این آمار کمترین میزان بازی به او تعلق بگیرد.

بعد از استوکس هم حسین ماهینی کاپیتان دوم نیم فصل اول پرسپولیس با حضور در 2 بازی و تنها 12 دقیقه حضور در میدان، دومین بازیکنی است که کمترین میزان حضور را برای این تیم دارد. با جدایی حسین ماهینی و احتمال عدم بازگشت استوکس به پرسپولیس، بعید است تا پایان فصل این آمار جابجا شود.

جدول میزان مشارکت بازیکنان پرسپولیس در بازی های این تیم در فصل نوزدهم لیگ برتر تا پایان هفته بیست و یکم؛

نکته جالب در این جدول حضور بازیکنان خارجی پرسپولیس از رده سیزدهم به پایین است. در میان بازیکنان خارجی بشار رسن عراقی با 13 بازی و 724 دقیقه حضور در میدان در صدر قرار دارد و پس از وی نیز بوژیدار رادشویچ با 7 بازی و 630 دقیقه حضور در میدان قرار دارد.

در بین این 24 بازیکن، چند بازیکن از جمله جونیور، احمدزاده، روستایی، عبدی، حسینی و احتمالاً استوکس دیگر در این تیم حضور نداشته و به آمار دقایق و تعداد بازی های آنها اضافه نخواهد شد.
مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن