یک و دو

برنامه جدید لیگ؛ سال 99 اعلام می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1286 ] - شنبه, 24 اسفند 1398

برنامه جدید لیگ؛ سال 99 اعلام می شود

برنامه جدید لیگ برتر در روزهای باقی مانده سال جاری اعلام نمی شود. سازمان لیگ با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا همه بازی های لیگ را تا پایان فروردین ماه تعطیل ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
برنامه جدید لیگ؛ سال 99 اعلام می شود

برنامه جدید لیگ برتر در روزهای باقی مانده سال جاری اعلام نمی شود. سازمان لیگ با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا همه بازی های لیگ را تا پایان فروردین ماه تعطیل ...

ارتش سرخ دات كام :

برنامه جدید لیگ برتر در روزهای باقی مانده سال جاری اعلام نمی شود.

سازمان لیگ با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا همه بازی های لیگ را تا پایان فروردین ماه تعطیل کرده است. اما اینبار برای اعلام برنامه بازی های لیگ قصد دارد هماهنگی های لازم را با این ستاد داشته باشد تا بعد از اعلام برنامه مجبور به لغو آن نشود. با توجه به نمودار جهانی شیوع ویروس کرونا در ایران سازمان لیگ بعد از پایان دهه اول فروردین ماه در اینباره از ستاد ملی مبارزه با کرونا استعلام خواهد گرفت و در صورتی که پاسخ مثبتی دریافت کند برنامه جدید بازی ها را از ابتدای اردیبهشت ماه تدوین خواهد کرد.

گفتنی است با توجه به لغو بازی های تیم ملی و هم چنین بازی های لیگ قهرمانی آسیا سازمان لیگ دغدغه ای برای برگزاری بازی های باقی مانده لیگ ندارد و در صورت رشد منفی شیوع ویروس کرونا در ایران در ماه های اردیبهشت و خرداد توامان بازی های لیگ برتر و جام حذفی را برگزار خواهد کرد. در یکی دو هفته اخیر توصیه هایی هم به سازمان لیگ شده بود که بازی ها را با همین جدول تمام شده اعلام کند اما باشگاه ها مجاب به پرداخت دستمزدها باشند که سازمان لیگ این پیشنهاد را رد کرد و اذعان کرد هیچ باشگاهی این پیشنهاد را قبول نخواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن