یک و دو

بوژیدار باید به سرعت به کرواسی برگردد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1870 ] - شنبه, 24 اسفند 1398

بوژیدار باید به سرعت به کرواسی برگردد

خشم ناگهانی بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس برای بسیاری از هواداران این تیم قابل باور نبود. بوژیدار رادوشوویچ که با وجود شیوع کرونا در ایران ماند ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
بوژیدار باید به سرعت به کرواسی برگردد

خشم ناگهانی بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس برای بسیاری از هواداران این تیم قابل باور نبود. بوژیدار رادوشوویچ که با وجود شیوع کرونا در ایران ماند ...

ارتش سرخ دات كام :

خشم ناگهانی بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس برای بسیاری از هواداران این تیم قابل باور نبود.

بوژیدار رادوشوویچ که با وجود شیوع کرونا در ایران ماند و با پرسپولیسی ها تمریناتش را ادامه داد طی تماسی که  از طرف سفارت کرواسی در تهران با او گرفته شد باید بازگشت به سرزمین مادری را در اولویت قرار بدهد.

بنابر شنیده ها سفارت کرواسی از این دروازه بان خواسته که هرچه سریعتر به کشورش بازگردد چرا که احتمال قرنطینه کلی کرواسی در روزهای آینده وجود دارد و این باعث می شود او نتواند از مرزهای مختلف وارد کشورش شود.

با این وصف رادو که بطور ناگهانی برای بازگشت به کشور احضار شده باید راه خروجی پیدا کند آن هم در حالی که پرواز از ایران به سختی انجام می شود و البته پیدا کردن بلیت برای انجام سفر خارجی به دشواری و با مبلغی گزاف امکان پذیر است هرچند که فعلا بوژیدار موفق نشده بلیت پرواز دو مسیره پرواز به زاگرب را پیدا و خریداری کند. ظاهراً قرار بوده باشگاه پرسپولیس پیگیر کار خروجی این بازیکن باشد که اوضاع بهم ریخته مدیریتی تا این لحظه مانع از این اتفاق شده است.

امروز  رادوشوویچ و  مدیر برنامه اش به همراه کریستین اوساگوآنا دیگر بازیکن خارجی پرسپولیس به باشگاه مراجعه کردند تا به هر نحو ممکن بلیت پرواز را از طریق باشگاه دریافت کنند. بازیکنان خارجی شاغل در ایران که رفته رفته به دلیل تعطیلی مسابقات و تمرینات  ایران را ترک می کنند مشکلاتی مشابه دارند که بخشی از آن به مسأله هزینه گزاف تهیه بلیت بر می گردد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن