یک و دو

پرسپولیس - پارس جنوبی؛ گرانترین بازی تاریخ لیگ !

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1384 ] - یکشنبه, 25 اسفند 1398
پرسپولیس - پارس جنوبی؛ گرانترین بازی تاریخ لیگ !

پرسپولیس اکنون در شرایطی درگیر پرونده های مالی شده که شاید یکی از عجیب ترین تصمیمات در این باره باعث شکل گیری پرونده دیگری علیه سرخ ها شود. مدیران پرسپولیس با...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس اکنون در شرایطی درگیر پرونده های مالی شده که شاید یکی از عجیب ترین تصمیمات در این باره باعث شکل گیری پرونده دیگری علیه سرخ ها شود.

مدیران پرسپولیس باید هر چه زودتر نسبت به پرداخت مطالبات مربوط به پرونده های صادر شده از فیفا اقدام کنند تا مانع از اتفاقاتی همچون کسر امتیاز و یا محرومیت نقل و انتقالاتی شود. در این بین اما شکل گیری یک پرونده نگرانی دیگری برای مدیران و حتی هواداران سرخ شکل داده است؛ پرونده مربوط به گابریل کالدرون و درخواست 550هزار دلاری این مربی آرژانتینی بعد از نیم فصل حضور در جمع پرسپولیس.

گابریل کالدرون که در ابتدای فصل جانشین برانکو ایوانکوویچ شده بود، در شرایطی تهران را ترک کرد که تیمش را صدرنشین لیگ تحویل مدیران داد. او اما در روزهای پایانی نیم فصل درگیری و چالش بزرگی با مدیران تیم پیدا کرده بود و در نهایت به همین خاطر به همکاری اش خاتمه داد.

با این حال گابریل کالدرون اکنون با ارائه پرونده ای 85 صفحه ای از پرسپولیس در فیفا، خواهان دریافت 550هزار دلار از قرارداد باقیمانده خود از این باشگاه به علاوه  برخی پاداش ها و جرایم مربوط به دیرکرد آن شده است. این پرونده سنگین در شرایطی علیه پرسپولیس شکل گرفته که ردپای یک بازی عجیب در آن محسوس است.

طبق قرارداد در صورتی که پرسپولیس با کالدرون در پایان نیم فصل همکاری اش را پایان می داد تنها مجبور به پرداخت همان مبلغ توافق شده برای نیم فصل اول بود. اما تغییر برنامه لیگ برتر و انجام دیدار برگشت مقابل پارس جنوبی در جم باعث شد تا پرسپولیس اکنون متعهد به پرداخت مبلغ باقیمانده تا پایان فصل طبق این قرارداد شود. تک دیداری که به زعم پرسپولیس شاید بتوانند با لابی ها و توافق با این مربی آرژانتینی با پرداخت 300هزار دلار پرونده را مختومه کنند اما از سوی کالدرون با درخواست 550هزار دلاری همراه شده است.

پرسپولیس پیش از اینکه کالدرون این باشگاه را ترک کند، 300هزار دلار به او پرداخت کرده بود و قرار بود مبلغ 300هزار دلار دیگر در نیم فصل دوم و 250هزار دلار نیز در پایان فصل به این مربی داده شود. با این تفاسیر اگر محمدحسن انصاریفر روی تصمیم خود برای قطع همکاری با کالدرون باقی می ماند و نسبت به برخی مشاوران خود بی توجه بود، شاید همین پرونده تنها با پرداخت مبلغ اندکی از قرارداد توافق شده به پایان می رسید و با انجام یک دیدار دیگر از نیم فصل دوم، کل بندهای قرارداد فعال نمی شد.

با این شرایط اکنون بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در جم با توجه به حضور گابریل کالدرون یک ضرر 550 هزار دلاری بر عهده باشگاه پرسپولیس قرار داده است و باید دید آنها این پرونده را به چه شکل دنبال خواهند کرد تا تبعات سنگینی علیه آنها نداشته باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن