یک و دو

انصاری فرد به برنامه میثاقی می رود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1261 ] - یکشنبه, 25 اسفند 1398

انصاری فرد به برنامه میثاقی می رود؟

محمدحسین میثاقی و دست اندرکاران برنامه «فوتبال برتر» در پی آن هستند تا زمینه ساز حضور انصاری فرد در برنامه دوشنبه (فرداشب) شوند و بار دیگر، پای حرف های او بنش... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انصاری فرد به برنامه میثاقی می رود؟

محمدحسین میثاقی و دست اندرکاران برنامه «فوتبال برتر» در پی آن هستند تا زمینه ساز حضور انصاری فرد در برنامه دوشنبه (فرداشب) شوند و بار دیگر، پای حرف های او بنش...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین میثاقی و دست اندرکاران برنامه «فوتبال برتر» در پی آن هستند تا زمینه ساز حضور انصاری فرد در برنامه دوشنبه (فرداشب) شوند و بار دیگر، پای حرف های او بنشینند.

دوشنبه شب هفته قبل بود که محمدحسن انصاری فرد ساعاتی پس از پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، روی خط تلفنی برنامه «فوتبال برتر» با اجرای محمدحسین میثاقی رفت و در آن برنامه، به صورت رسمی استعفای خود را اعلام کرد. اتفاقی که باعث حیرت پرسپولیسی ها شد و به قول یحیی گل محمدی، همه از شنیدن این خبر «شوکه» شدند. پس از آن بود که درگیری شدیدی بین اعضای هیئت مدیره و انصاری فرد پیش آمد. دعوا و درگیری که پرسپولیس را به حاشیه برد، اما سرخپوشان خوش شانس بودند که در شرایط تعطیلی لیگ، شاهد و ناظر این اتفاقات شدند وگرنه وضعیت شان وخیم می شد و شاید صدرنشینی با فاصله 10 امتیاز به خطر می افتاد، چون حاشیه این تغییرات گسترده بود. انصاری فرد با دو، سه بیانیه از جانب هیئت مدیره مواجه شد و از سوی دیگر، پیشکسوتان هم برخلاف انتظاری که داشت، از استعفای او استقبال نکردند. حتی شرکت پیشکسوتان با مدیریت علی پروین با بیانیه ای از همه خواست تا آرامش باشگاه را حفظ کنند که این بیانیه به صورت غیرمستقیم به انصاری فرد مربوط می شد! شاید به همین علت بود که از حضور او در برنامه ورزش و مردم جمعه گذشته جلوگیری به عمل آمد. در حالی که طرفداران پرسپولیس منتظر بودند تا صبح آدینه، پای صحبت های انصاری فرد بنشینند و دلیل واقعی استعفای او و اختلافاتش با اعضای هیئت مدیره را جویا شوند، در اتفاقی عجیب، انصاری فرد به برنامه راه داده نشد و به جای او، علی نژاد معاون وزارت ورزش پاسخگوی سؤالات پیمان یوسفی بود. جنجال بعدی دقیقاً همین جا آغاز شد. این بار هواداران پرسپولیس در فضای مجازی نسبت به غیبت انصاری فرد و دلایل عجیب آن از سوی رسانه ها، معترض شدند و منتظر پاسخ بودند که چطور ممکن است جلوی او برای حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی را بگیرند. به هر حال در این خصوص شنیدیم انصاری فرد می خواهد برای یک بار مصاحبه کرده و مسائلی را عنوان کند و سپس سکوت اختیار کرده و باشگاه را به حال خود بگذارد. از سوی دیگر، شنیدیم محمدحسین میثاقی و دست اندرکاران برنامه «فوتبال برتر» در پی آن هستند تا زمینه ساز حضور انصاری فرد در برنامه دوشنبه (فرداشب) شوند و بار دیگر، پای حرف های او بنشینند. حتی آن ها فرصت برنامه ریزی دارند تا یکی از اعضای هیئت مدیره را به برنامه شان دعوت کنند و با او درخصوص مسائل پیرامون باشگاه حرف بزنند. یعنی جنجالی که در برنامه فوتبال برتر هفته قبل شروع شده بود، در این هفته با شوک های بیشتر و شفاف سازی در مورد عملکرد انصاری فرد و اختلافاتش با هیئت مدیره تمام شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • amir MAMAGHANI
    amir MAMAGHANI :
    مطمئنم جلوشو میگیرن ولی ای کاش بزارن حرفشو بزنن.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن