یک و دو

رادوشویچ: فکر بد نکنید صددرصد برمی گردم ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1266 ] - دوشنبه, 26 اسفند 1398

رادوشویچ: فکر بد نکنید صددرصد برمی گردم ایران

بوژیدار رادوشویچ چند روز پیش در صفحه شخصی اش با ناراحتی هر چه تمام نوشته بود که من سرباز نیستم و بازیکن حرفه ای هستم و از پرداخت نشدن مطالباتش و بقیه مسائل به... 5 out of 5 based on 6 ratings.
رادوشویچ: فکر بد نکنید صددرصد برمی گردم ایران

بوژیدار رادوشویچ چند روز پیش در صفحه شخصی اش با ناراحتی هر چه تمام نوشته بود که من سرباز نیستم و بازیکن حرفه ای هستم و از پرداخت نشدن مطالباتش و بقیه مسائل به...

ارتش سرخ دات كام :

بوژیدار رادوشویچ چند روز پیش در صفحه شخصی اش با ناراحتی هر چه تمام نوشته بود که من سرباز نیستم و بازیکن حرفه ای هستم و از پرداخت نشدن مطالباتش و بقیه مسائل به شدت ابراز ناراحتی کرده بود. به دلیل آگاهی از آخرین شرایط دروازه بان پرسپولیس با او قبل از پرواز همکلام شدیم و گپ و گفتی صمیمانه با او ترتیب
 دادیم.
 
*بالاخره مشکلات حل شد؟
بله مسئولان باشگاه با من همکاری لازم را داشتند که جا دارد از آنها تشکر ویژه ای داشته باشم و ان شاءالله اگر مشکل خاصی پیش نیاید امروز با خانواده ام راهی کرواسی می شوم.

*باشگاه بلیت و بخشی از مطالباتت را پرداخت کرده؟
بله به من قول بلیت را که داده اند و همچنین در صحبتی که داشتیم قرارشد بخشی دیگر از مطالبات من و بقیه بازیکنان هم پرداخت شود تا دیگر مشکلی نداشته باشیم و با فکر راحت تری در تعطیلات به زندگی مان برسیم.

*اینجا کرونا همه را اذیت کرده آیا کرونا در کشور تو هم تبعات بدی داشته و برای هموطنانت مشکل ساز شده است؟
بله متأسفانه ویروس کرونا کشور مرا هم در برگرفته و به مردم کشورم آسیب زده و تا این لحظه که با شما حرف می زنم 37 نفر در کرواسی به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

*موضوعی که موجب نگرانی همه هموطنانم شده است.
کرواسی 4 میلیون نفر جمعیت دارد و به نسبت ایران جمعیت خیلی کمتری دارد اما من هم امیدوارم این کرونا بیشتر نشود و مردم بیشتر از این گرفتار نشوند و با قرنطینه کردن همه چیز برطرف شود. این ویروس کرونا واقعاً خطرناک است و با کسی هم شوخی ندارد. به همین دلیل باید خیلی ملاحظه کرد و هر چیزی که به لحاظ پزشکی لازم است را باید رعایت کرد.

*این تعطیلات را چگونه می گذرانی؟
من فقط در خانه می مانم همینطور فرزندم و همسرم، و به هیچ جایی نخواهیم رفت.

*در سال 98 بهترین بازیکن پرسپولیس چه کسی بود؟
در تیم ما همه بازیکنان خوب و عالی بودند از شجاع و سید و بیرانوند بگیرید تا بقیه بازیکنان که همگی هر وقت بازی کردند نمایش های عالی داشتند و انتظارات را برآورده ساختند. به همین دلیل من نمی توانم از یک بازیکن خاص حرف بزنم و به نظرم بهترین بازیکن پرسپولیس تیم پرسپولیس بوده است. چه بسا که همه شاهد بودند پرسپولیس سه چهار سالی هست که همه عنوان های قهرمانی را قرق کرده و به تیم دیگری اجازه نداده تا قهرمان شود و فقط این قدرت تیمی پرسپولیس بوده که به تیم دیگری اجازه نداده که عرض اندام کند و مقابل پرسپولیس هیچ تیمی حرف خاصی برای گفتن نداشت.

*در کرواسی سخت نیست این همه مدت تعطیلی خودت را در خانه زندانی کنی؟
نه وقتی پای بیماری و از همه مهم تر بحث سلامتی وجود دارد باید در خانه ماند. از همه این حرف ها گذشته اگر در این شرایط کسی از خانه اش خارج شود 1000 یورو جریمه می شود چون همه جا قرنطینه است و کسی حق خارج شدن از خانه را ندارد . از طرف دیگر پلیس کرواسی هم تدابیر سفت و سختی در پیش گرفته و خیلی خطرناک است. به همین دلیل من صددرصد همه تعطیلات را در خانه می مانم و تکان نمی خورم و در خانه تمرین می کنم.

*گفته می شد، سفیر کرواسی گفته در این شرایط کرونا سخت است از ایران به کشورت برگردی، از سوی دیگر مشکلات بی پولی و بعضی از مشکلات دیگر موجب شده تا هواداران نگران باشند تو کرواسی بروی دیگر به ایران برنمی گردی؟
من 4 سال در ایران بودم و خاطرات خوب زیادی از ایران دارم و با وجود آنکه خارجی ام اما مانند یک بازیکن ایرانی در خدمت تیم محبوبم خواهم بود و پرسپولیس باشگاه بزرگ من به شمار می رود به همین دلیل از قول من بنویس در مورد من فکر بد نکنید من صددرصد برمی گردم و هواداران نگران برنگشتن من نباشند. هر چند به خاطر کرونایی که آمده سایر نزدیکانم در کرواسی نگران من و خانواده ام هستند که ان شاءالله آن هم وقتی به کرواسی برویم و ما را ببینند نگرانی شان کم می شود.

*در مورد عید ایران چه صحبتی داری و به نظرت سین های سفره هفت سین ایرانی ها چگونه است؟
عید ایرانی ها زیباست عیدی همراه با بهار و سفره های هفت سین که خیلی قشنگ است و من دوست دارم از طریق روزنامه ایران ورزشی به همه مردم ایران عید سال 99 را پیشاپیش تبریک بگویم و به مردم ایران بگویم که ان شاءالله کرونا تمام شود و مردم عید خیلی شاد و بهتری را بگذرانند و خیلی خوب و شاد و خوشحال باشند تا عید بیشتر به آنها بچسبد و غم و غصه از دل هایشان بیرون برود. آرزویی که برای مردم کشور خودم و بقیه کشورها هم در مورد کرونا دارم، اینکه ویروس کرونا از زندگی همه مردم جهان محو شود و اثری از آن باقی نماند. ویروس کرونا بدجوری مردم دنیا را درگیر و همه را نگران کرده به همین دلیل من برای همه مردم دنیا آرزوی سلامتی دارم چون الان دغدغه همه مردم دنیا همین است.

*ده امتیاز اختلاف با تیم دوم دارید و 9 بازی هم باقی مانده، با این وجود برای قهرمانی چهارم خوشبین هستی؟
پرسپولیس در عمل و در زمین بازی در این چند ساله ثابت کرده بهترین تیم ایران است به همین دلیل ان شاءالله باز هم قهرمان می شویم و چهارمین قهرمانی متوالی و پوکر قهرمانی مان را با هواداران جشن می گیریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن