یک و دو

قهرمان مهندسی شده؛ علی کریمی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1929 ] - دوشنبه, 26 اسفند 1398

قهرمان مهندسی شده؛ علی کریمی

روز هایی که علی کریمی بازیکن پرسپولیس بود، معمولاً قرمز ها خیلی جام نمی گرفتند. کریمی در استیل آذین هم جام نگرفت، اما حالا او را می توان قهرمان فوتبال دانست، ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
قهرمان مهندسی شده؛ علی کریمی

روز هایی که علی کریمی بازیکن پرسپولیس بود، معمولاً قرمز ها خیلی جام نمی گرفتند. کریمی در استیل آذین هم جام نگرفت، اما حالا او را می توان قهرمان فوتبال دانست، ...

ارتش سرخ دات كام :

روز هایی که علی کریمی بازیکن پرسپولیس بود، معمولاً قرمز ها خیلی جام نمی گرفتند. کریمی در استیل آذین هم جام نگرفت، اما حالا او را می توان قهرمان فوتبال دانست، قهرمان مردم رشت که زمانی علی آنجا مربیگری می کرد و اتفاقاً نتایج بدی هم نگرفت.

علی کریمی با کمک به بیمارستان های رشت نه تنها انسانیت را معنا کرد بلکه نشان داد یک قهرمان است. قهرمانی که اتفاقاً برای رسیدن به قهرمانی حسابی مهندسی کرده بود. او با نیت خیر و با هدف کمک به بیماران هرچه داشت، رو کرد تا نشان دهد قبل از قهرمان شدن باید «آدم» بود. علی کریمی برخلاف اسطوره های مجازی که فقط در اینستاگرام و... اسطوره و قهرمانند، در میدان عمل قهرمان شد و قطع به یقین این بهترین و بزرگ ترین افتخار او در تمام سال های گذشته خواهد بود.

اگر تا دیروز فقط فوتبالدوستان رشتی از علی کریمی خاطره خوبی داشتند، حالا همه مردم رشت و استان گیلان از او خاطره خوب دارند و او را قهرمان می دانند. جادوگر فوتبال ایران سر بزنگاه نشان داد حواسش به همه جا هست. او روزی با نگرفتن پول قراردادش از استیل آذین نشان داد آدم متفاوتی است و حالا در بحران کرونا نشان داد قبل از هر چیزی انسان است و می تواند در این زمینه الگوی خیلی ها باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن