یک و دو

مهدی: قانونی برای مشخص کردن قهرمان نداریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 749 ] - سه شنبه, 27 اسفند 1398
مهدی: قانونی برای مشخص کردن قهرمان نداریم

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران می گوید اگر ادامه لیگ برتر به خاطر کرونا منتفی شود، هیچ قانونی برای مشخص کردن قهرمان نوشته نشده است. سهیل مهدی دربا...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران می گوید اگر ادامه لیگ برتر به خاطر کرونا منتفی شود، هیچ قانونی برای مشخص کردن قهرمان نوشته نشده است.

سهیل مهدی درباره آخرین وضعیت برگزاری لیگ برتر اظهار کرد: ما 4 فرضیه داریم و برای هر کدام برنامه ریزی کردیم. در تلاش هستیم با کمترین هزینه و فشار به باشگاه ها لیگ را ادامه بدهیم اما آخرین مرحله تصمیم ما بحث لغو بازی هاست.

وی افزود: اگر لیگ را ادامه بدهیم باید این را در نظر داشته باشیم که برای شروع لیگ آینده باید ٧5 روز فاصل داشته باشیم تا نقل و انتقالات انجام شود. یکی از راه های ما این است که با فیفا مکاتبه کنیم و این ٧5 روز کم کنیم تا لیگ را بدون مشکل ادامه بدهیم و فصل بعد را هم آغاز کنیم. در نظر داشته باشید در شرایط فعلی فیفا و لیگ های مختلف برنامه های خود را تغییر داده اند و ما در این موضوع مستثنی نیستیم. فعلا منتظر هستیم که در هفته دوم فروردین ستاد ملی مبارزه با کرونا نظر خود را اعلام کند. فقط لیگ برتر نیست، لیگ یک و لیگ دو و سه داریم و نباید فراموش کنیم که تیم ها هزینه کرده اند.

او در پاسخ به این سوال که اگر برگزار ادامه لیگ منتفی شود، آیا برای مشخص کردن قهرمان و تیم های سقوط کننده، قانونی وجود دارد یا خیر، گفت: در این زمینه هیچ قانونی نوشته نشده است. در این زمینه باید تابع تصمیم هیات رییسه باشیم و البته از باشگاه ها هم نظرخواهی انجام شود تا با خرد جمعی تصمیمی اتخاذ شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن