یک و دو

خوردبین: حواس شان به پرسپولیس است، از خودشان غافل شده اند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 801 ] - سه شنبه, 27 اسفند 1398

خوردبین: حواس شان به پرسپولیس است، از خودشان غافل شده اند

 پیشکسوت پرسپولیس گفت: وقتی می گویند برای قهرمانی ها کمک شده است، خب نشان بدهند، کجا کمک شد؟ ما هم نشان می دهیم کجا به آنها کمک شد. محمود خوردبین در خصوص... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خوردبین: حواس شان به پرسپولیس است، از خودشان غافل شده اند

 پیشکسوت پرسپولیس گفت: وقتی می گویند برای قهرمانی ها کمک شده است، خب نشان بدهند، کجا کمک شد؟ ما هم نشان می دهیم کجا به آنها کمک شد. محمود خوردبین در خصوص...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت پرسپولیس گفت: وقتی می گویند برای قهرمانی ها کمک شده است، خب نشان بدهند، کجا کمک شد؟ ما هم نشان می دهیم کجا به آنها کمک شد.

محمود خوردبین در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر، اظهار داشت: تعطیلی فوتبال اصلا خوشایند نیست و همه ما احساس می کنیم گمشده ای وجود دارد. به ویژه که پرسپولیس در آستانه یک قهرمانی دیگر بود. این مساله، انتظار را برای ما سخت تر هم می کند. امیدوارم این بیماری هر چه زودتر دست از سر مردم دنیا بردارد.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس باید بدانند در هر حالتی باید پشتیبان تیم باشند. پرسپولیس به کمک و حمایت آنها در هر حالتی نیاز دارد. اگر این حمایت باشد پرسپولیس بالاخره راهی برای خروج از سختی ها پیدا می کند.

وی درباره مسائل اخیر مطرح شده علیه پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است. این را فقط ما نمی گوییم. هر فردی در اولین برخورد با فوتبال ایران به این مساله اعتراف می کند. در برخورد با جامعه فوتبال آن را احساس می کند. تیم های بزرگ مثل آدم های بزرگ دردسرهای بیشتری هم دارند. این بزرگی بسیاری را وسوسه می کند تا در کنارش بزرگ شوند. اگر بتوانند  می خواهند جزئی از آن باشند و اگر نتوانند، همین می شود که می بینیم. سعی می کنند علیه آن موضع بگیرند.

سرپرست اسبق پرسپولیس ادامه داد: هواداران خودشان را ناراحت نکنند. دلیل این حرف ها که می شنوند، بزرگی پرسپولیس است. البته من واقعا از آقای زنوزی انتظار نداشتم این طور برخورد کنند. بالاخره پای حداقل 40 میلیون ایرانی در میان است. پرسپولیس که اصالتش را با حرف به دست نیاورده تا آن را با حرف از دست بدهد ولی درست نیست که این طور با احساسات میلیون ها ایرانی بازی شود.

خوردبین درباره توهین به اسم پرسپولیس گفت: در مورد بحث اسم پرسپولیس که حرف ها زده شده است. به هر حال گیرایی و زیبایی و شکوه این اسم برای دیگران خوشایند نیست ولی وقتی می گویند برای قهرمانی ها کمک شده است، خب نشان بدهند، کجا کمک شد؟ ما هم نشان می دهیم کجا به آنها کمک شد. واقعا به پرسپولیس چه کمکی شده است؟ پولی به این باشگاه داده اند؟ برانکو هم که رفت، باز هم خودشان نتوانستند نتیجه بگیرند. بگویند کجا و چه حمایتی از ما شده است تا ما هم حمایت از آنها را بگوییم، ببینیم چند چند هستیم. همین طور روی هوا که نمی شود حرف زد و ادعا کرد.

خوردبین اضافه کرد: اگر به داوری باشد در تمام این سال ها که ما ضرر کردیم. به احکام انضباطی باشد، آنها بیشتر بهره برده اند و مورد توجه خاصه بودند. دیگر بدتر از این هم مگر داریم که حتی بازیکنان تحت قرارداد ما و دیگر باشگاه ها را بدون اجازه خود ما به بهانه سربازی گرفتند و مفت و مجانی به آنها دادند؟ الان هم این پولی که در آنجا خرج می شود بالاخره پول همین مملکت است. نوش جانشان ولی حمایت از پرسپولیس کجای این ماجراها قرار دارد که هیچ کس نمی بیند.

مدیر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: واقعا از آقای زنوزی انتظار نمی رفت، چنین حرف هایی بزند در حالی که مالک تراکتورسازی است. رقبای پرسپولیس به قدری حواس شان به پرسپولیس است که از کار خودشان غافل هستند.

وی افزود: این تیم ها اگر بازی های خودشان را می بردند، کسی با آنها کاری نداشت. من به عنوان فردی که سال ها در بطن فوتبال و لیگ بوده ام، توصیه می کنم آقای زنوزی به جای پرداختن به پرسپولیس، پاسخگوی خواسته ها و سوالات هواداران و تماشاگران تیم تراکتور باشد. دلیل ناکامی آنها، از یک طرف قدرت پرسپولیس و از سوی دیگر بی ثباتی تیم خودشان است. چنین پول و حمایتی که تراکتورسازی دارد را پرسپولیس در خواب هم نمی بیند ولی تا زمانی که حساب شده و با برنامه نباشد، فایده ندارد. مثلا نباید یک مربی بیاورند که فقط اسم و ادعا دارد ولی همین که تقی به توقی خورد، می گذارد و می رود یا کنارش می گذارند.

خوردبین اضافه کرد: من اعتقاد دارم به شدت باید از حرف هایی که باعث کینه بین هواداران و تماشاگران فوتبال می شود پرهیز کرد. تماشاگران که از فوتبال چیزی به دست نمی آورند. هر چه هست همین شور و هیجان و لذت از فوتبال است و با چنین حرف هایی اینها را نباید از آن ها گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • حبیب اله شهریاری
    حبیب اله شهریاری :
    اگر مسؤلین انضباطی فوتبال در خواب نباشند و این همه بی عدالتی و تفاوت بین احکام سازمانها و کمیته انضباطی نبود ، در حال حاضر مالک باشگاه تراکتور به دلیل این همه تهمت و افترا باید در زندان حضور داشته باشند .

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن