انصاری فرد: سلطانی فر گفت از برانکو شکایت کنید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1737 ] - سه شنبه, 27 اسفند 1398

انصاری فرد: سلطانی فر گفت از برانکو شکایت کنید

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه اعضای هیات مدیره باشگاه ادعای مدیرعاملی داشتند و نمی خواستند که انصاری فرد در باشگاه بماند. محمد حسن انصاری فرد در گفت و گوی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
انصاری فرد: سلطانی فر گفت از برانکو شکایت کنید

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه اعضای هیات مدیره باشگاه ادعای مدیرعاملی داشتند و نمی خواستند که انصاری فرد در باشگاه بماند. محمد حسن انصاری فرد در گفت و گوی...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه اعضای هیات مدیره باشگاه ادعای مدیرعاملی داشتند و نمی خواستند که انصاری فرد در باشگاه بماند.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گویی با بخش خبری ساعت 19 شبکه سوم سیما درباره مهمترین دلایل استعفایش اظهار داشت: من زمانی در تیم پرسپولیس حضور یافتم که تمام در آمدها از پیش برداشت شده بود، پول بازیکنان و مربیان را پرداخت نکرده بودند و پرونده های متعدد شکایتی برای تیم به وجود آمده بود. ما در این شرایط این تیم را تحویل گرفتیم.

وی افزود: زمانی که رسول پناه رئیس هیات مدیره باشگاه شد مشکلات ما چند برابر شد. ما صورتمان را با سیلی سرخ نگه داشتیم تا هواداران نگران نشوند. تمامی اعضای حاضر در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی مدیرعاملی بودند و دوست نداشتند که من موفق باشم.

انصاری فرد عنوان کرد: مشکلات فراوانی در این راه به وجود آوردند، 4 روز به دربی مانده بود تمام اسناد مربوط به قرارداد بازیکنان را منتشر کردند تا باشگاه و من دچار چالش جدی با بازیکنان شویم. بنده همه این موارد را به وزیر گزارش کردم اما او هیچ کاری نکرد.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: زمانی که برانکو از باشگاه پرسپولیس رفت، هواداران این موضوع را از چشم هیات مدیره باشگاه دیدند و من مهره ای شدم که با آمدن به باشگاه پرسپولیس هواداران آرام شوند و وقتی آب از آسیاب افتاد دیگر آن هیات مدیره نبود.

وی ادامه داد: در جلسه آخر هم وزیر به من گفت که چرا از برانکو شکایت نمی کنی و چه پشت پرده ای میان شما و برانکو وجود دارد؟ من هم گفتم اصلا چنین چیزی نیست و اگر قرار بود پشت پرده ای باشد چرا از من خواسته بودید که با برانکو برای حضور در تیم ملی مذاکره کنم و یک ماه و نیم این موضوع ادامه داشت.

انصاری فرد عنوان کرد: در جلسه ای که با شرکت داده پرداز داشتیم، همه حق را به قدوسی (مدیر روابط عمومی وقت پرسپولیس) دادند اما ایشان (وزیر) از من خواستند که قدوسی را برکنار کنم. البته قدوسی بهانه بود و قصد وزیر و هیات مدیره این بود که من نباشم. مدیری که حق نداشته باشد مدیر روابط عمومی خود را حفظ کند چه اختیاری خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت قرارداد آنتونی استوکس با باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد با استوکس به گونه ای است که علاوه بر اینکه ما می توانیم دستمزد او را ندهیم، می توانیم از وی غرامت هم بگیریم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که هواداران می گویند که شما باید می ایستادید و به ادامه کار در باشگاه پرسپولیس می پرداختید، گفت: وقتی من اختیار مدیر روابط عمومی باشگاه را نداشتم چگونه می توانستم در تیم بمانم. دوست نداشتند جام را انصاری فرد با پرسپولیس بالای سر ببرد. پرسپولیس داشت با آرامش به کارش ادامه می داد و چه دلیل داشت این کار را با من انجام دهند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • نیما یاردان قلی
    نیما یاردان قلی :
    حق داری خدا لعنتشون کنه
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    پرسپولیس با سه امتیاز اختلاف صدر جدول بود چه لزومی داشت کالدرون رو فراری بدی و علاوه بر شکایت برانکو شکایت کالدرون هم اضافه بشه و علاوه بر اون هزینه تغییر سرمربی و چکهای بی محل شهر خودرو به باشگاه تحمیل بشه کالدرون به تو میگفت دروغگو و درست میگفت چون حالا هم داری دروغ میگی و علاوه بر دروغگو بودن تو فرافکنی و فرار از مسیولیت پذیری هم خیلی خوب عمل میکنی

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن