یک و دو

برانکو: مذاکره ای با انصاریفرد برای تیم ملی نداشتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1218 ] - سه شنبه, 27 اسفند 1398

برانکو: مذاکره ای با انصاریفرد برای تیم ملی نداشتم

سرمربی سابق پرسپولیس نسبت به صحبت های مدیرعامل مستعفی این باشگاه واکنش نشان داد و مدعی شد هیچ بحثی درباره تیم ملی با انصاریفرد نداشته است. بعد از جدایی برانکو... 3 out of 5 based on 2 ratings.
برانکو: مذاکره ای با انصاریفرد برای تیم ملی نداشتم

سرمربی سابق پرسپولیس نسبت به صحبت های مدیرعامل مستعفی این باشگاه واکنش نشان داد و مدعی شد هیچ بحثی درباره تیم ملی با انصاریفرد نداشته است. بعد از جدایی برانکو...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی سابق پرسپولیس نسبت به صحبت های مدیرعامل مستعفی این باشگاه واکنش نشان داد و مدعی شد هیچ بحثی درباره تیم ملی با انصاریفرد نداشته است.

بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس این مربی اکنون به دنبال طرح شکایت خود از این باشگاه برای دریافت مطالبات خود است. با این حال در آخرین صحبتی که محمدحسن انصاریفرد داشته، مدعی شد که وزیر به او برای مذاکره با برانکو در خصوص تیم ملی وظیفه محول کرده بود.

برانکو در این خصوص به خبرنگار ما گفت: ابتدا باید بزرگترین آرزوی خودم را برای کشوری که قلبا دوست دارم داشته باشم. من کاملا به مردم ایران ایمان دارم و مطمئن هستم که آنها قادر خواهند بود از این شرایط خارج شوند. همه کشورها درگیر ویروس کرونا هستند و من آرزو می کنم مردم ایران بتوانند با قدرت و روحیه بالا از این شرایط عبور کنند.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره صحبت های انصاریفرد که مدعی مذاکره برای تیم ملی شده بود نیز گفت: نه، نه، به هیچ وجه من صحبتی با هیچ کس از پرسپولیس درباره تیم ملی نداشتم. ما چندین جلسه داشتیم و اصلا آقای انصاریفرد هم در هیچ کدام حاضر نبود. یکی از جلسات ما (وکیل من) در ترکیه بود که حتی با هزینه شخصی خودم انجام شد. تمام مذاکرات من با مدیران و نمایندگان باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالبات و شیوه توافق در زمینه قراردادم با پرسپولیس بود و هیچ کلمه ای از تیم ملی به میان نیامد.

وی ادامه داد: من نمی دانم چرا این بحث مطرح شده است. بحث حضورم در تیم ملی وجود داشت اما اینکه نمایندگان پرسپولیس بخواهند آن را دنبال کنند به نظرم و به شکل حرفه ای در کلاس هیچ کدام از ما نبود. من با پرسپولیس تنها در خصوص مطالباتم بحث داشتم و آن را دنبال کردیم.

سرمربی حال حاضر عمان درباره وضعیت پرونده اش نیز گفت: باشگاه در جریان امور تمام مسائل است. آنها می دانند شرایط به چه شکل بوده است و قبلا هم گفتم از طریق وکیلم پیگیر هستم. من بالاترین احترام خودم را برای هواداران پرسپولیس قائل هستم. چیزی که باعث شد چندین ماه از قرارداد مربوط به فصل پایانی ام را دریافت نکنم و با احساس مسوولیت کار را دنبال کردیم. من می توانستم در خصوص قرارداد برای باقی مانده قرارداد هم خسارت بگیرم اما چیزی که مرا به این تیم و هوادارانش و به طور کلی مردم ایران وصل می کرد مانع از این شد. امیدوارم در پایان مردم ایران با قدرت و روحیه ای که دارند از پس این بیماری هم بربیایند و آرزوی سلامتی برای تک تک آنها خواهم داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن