یک و دو

شجاع خشن ترین بازیکن فصل پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1333 ] - چهارشنبه, 28 اسفند 1398

شجاع خشن ترین بازیکن فصل پرسپولیس

مهدی ترابی با دریافت کارت زرد برابر شهرخودرو بازی بعدی سرخپوشان تهرانی را از دست داد، اما مهدی اولین بازیکنی نیست که 4 کارته می شود و در پرسپولیس چند نفر قبل ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
شجاع خشن ترین بازیکن فصل پرسپولیس

مهدی ترابی با دریافت کارت زرد برابر شهرخودرو بازی بعدی سرخپوشان تهرانی را از دست داد، اما مهدی اولین بازیکنی نیست که 4 کارته می شود و در پرسپولیس چند نفر قبل ...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی ترابی با دریافت کارت زرد برابر شهرخودرو بازی بعدی سرخپوشان تهرانی را از دست داد، اما مهدی اولین بازیکنی نیست که 4 کارته می شود و در پرسپولیس چند نفر قبل از او در این فصل محرومیت را تجربه کرده اند که سرآمد آن ها شجاع خلیل زاده است.

بازیکنی که در شهرآورد برگشت برای دومین بار به دلیل دریافت کارت زرد بیش از حد مجاز محروم شد. در لیگ برتر هر بازیکن با دریافت 4 کارت زرد یک بازی محروم می شود و بعد از آن با هر بار دریافت 3 کارت زرد یک بازی را از دست می دهد که شجاع خلیل زاده در این امر نه تنها در پرسپولیس بلکه در لیگ برتر هم رکورددار است.

 بعد از شجاع که خشونتش به همه ثابت شده نام کمال کامیابی نیا را می دیدیم ولی کمال بعد از آخرین عمل جراحی اش خیلی آرام تر بازی می کند و از گتوسوی درونش فاصله گرفته است. کمال در 4 فصل گذشته که پیراهن پرسپولیس را بر تن داشت 23 کارت زرد و 2 کارت قرمز دریافت کرده، اما امسال در 6 بازی که به میدان رفته فقط یک کارت زرد گرفته و کمتر از همیشه خشونت از خودش نشان می دهد.

عجیب ترین کارت امسال هم با اختلاف می رسد به محسن ربیع خواه که در بازی با نساجی مازندران اخراج شد. محسن در کل دوران فوتبالش با وجود بازی در پست هافبک میانی هنوز تعداد کارت های زردش دو رقمی نشده و اصلاً تجربه دریافت کارت قرمز را نداشت، اما این فصل گرفتن کارت قرمز را هم تجریه کرد. این فصل رکورد دریافت کارت زرد در دقیقه هم می رسد به فرشاد احمدزاده که در یک دقیقه دو کارت زرد گرفت و اخراج شد.

در بازی آینده فقط ترابی محروم است ولی خطر محرومیت برای بیرانوند در آینده وجود دارد، چون سه کارته است و با دریافت اولین کارت زرد یک بازی را از دست می دهد.
مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن