مجله ارتباط

    melibet

رغبتی: حرف های انصاری فرد تصورات شخصی اش است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1218 ] - چهارشنبه, 28 اسفند 1398

رغبتی: حرف های انصاری فرد تصورات شخصی اش است

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات محمدحسن انصاریفرد بعد از کناره گیری از مدیریت این باشگاه گفت: مگر می شود خودمان برای فردی حکمی بدهیم بعد به... 4 out of 5 based on 4 ratings.
رغبتی: حرف های انصاری فرد تصورات شخصی اش است

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات محمدحسن انصاریفرد بعد از کناره گیری از مدیریت این باشگاه گفت: مگر می شود خودمان برای فردی حکمی بدهیم بعد به...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات محمدحسن انصاریفرد بعد از کناره گیری از مدیریت این باشگاه گفت: مگر می شود خودمان برای فردی حکمی بدهیم بعد به دنبال صندلی او باشیم؟

باشگاه پرسپولیس این روزها بحران های عجیبی را پشت سر می گذارد که به خاطر استعفای یکباره محمد حسن انصاری فرد از مدیریت این باشگاه ایجاد شد.

انصاری فرد که هفتم شهریور جانشین ایرج عرب مدیرعامل پیشین پرسپولیس شده بود، شامگاه 20 اسفندماه از سمت خود کناره گیری کرد آنهم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس ملزم به تهیه 20 میلیارد تومان برای پرداخت بدهی به کادر مربیان و بازیکنانش از جمله یک بازیکن کروات بود که حتی به خاطر آن احکام سنگینی هم گرفته بود.

با این شرایط انصاری فرد با اعلام حمایت از حسین قدوسی که از مدیریت روابط عمومی باشگاه کنار گذاشته شده بود، از سمتش استعفا داد اما صحبت هایی که بعد از اعلام تصمیمش مطرح کرد نشان داد که میان او و دیگر اعضای هیأت مدیره باشگاه شکافی وجود داشت که بی تاثیرش در استعفایش نبود.

انصاری فرد در بخشی از صحبت های خود، اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس را محکوم به چشمداشت به صندلی اش کرده در حالیکه علی رغبتی می گوید اینگونه صحبت ها تصورات شخصی و البته نادرست او است.

این عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در گفتگویی گفت: دقیقاً نمی دانم مبنا و دلیل صحبت هایی که آقای انصاری فرد پس از استعفا مطرح کرده، چیست؛ معنی آن را متوجه نمی شوم چرا که اصلاً در واقعیت با آن مواجه نبودیم.

وی با طرح این پرسش که «حکم مدیریت آقای انصاری فرد را چه کسی صادر کرد؟»، ادامه داد: مگر می شود ما به عنوان اعضای هیأت مدیره پرسپولیس یا وزیر ورزش برای مدیریت فردی حکم بزنیم بعد خودمان در تلاش برای گرفتن صندلی مدیریت او باشیم؟ این موضوع اصلاً منطقی نیست. صحبت هایی که در این زمینه مطرح شده، تصورات شخصی و نادرست خودِ آقای انصاری فرد است.

رغبتی همچنین در مورد بدهی سنگینی که باشگاه پرسپولیس باید برای پرداخت به کادر مربیان و بازیکنان تأمین کند نیز تصریح کرد: البته باید مبالغی پرداخت شود اما برای همه بازیکنان و مربیان حکم بدهی را ندارد. بعضاً بازیکنان قراردادی با ما دارند اما هنوز قراردادشان تمام نشده که به آنها بدهکار باشیم ولی باید پرداختی به آنها داشته باشیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: فعلاً هم با وجود شرایطی که به خاطر کنار رفتن مدیرعامل ایجاد شده، دغدغه اصلی باشگاه تأمین منابع مالی لازم برای پرداختی هاست. تمرکز سرپرست باشگاه و اعضای هیأت مدیره روی این موضوع است تا از آن به سلامت عبور کنیم. بعد به فکر دیگر مشکلات پرسپولیس و حل و فصل آنها خواهیم بود.

رغبتی در مورد اینکه «برای تعیین مدیرعامل جدید چه زمانی اقدام می شود؟» نیز گفت: فعلاً که مهدی رسول پناه سرپرستی باشگاه را بر عهده دارد. تا بعد از ایام نوروز هم برنامه ای برای تغییرات جدید نداریم. بعد از آغاز روزهای کاری سال جدید و فارغ شدن از موضوعات مالی در این زمینه تصمیم گیری می شود.

«وزارت ورزش در صدور حکم های شبانه و غیرمنتظره پیشینه دارد. احتمال ندارد در همین تعطیلات پیش رو و به صورت غیرقابل پیش بینی برای مدیریت پرسپولیس تعیین تکلیف شود؟»، رغبتی در پاسخ به این پرسش گفت: نه؛ اصلاً اقدام غیرقابل پیش بینی نداریم. بعد از تعطیلات نوروز در مورد مدیریت جدید تصمیم گیری می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن