یک و دو

رسول پناه: حکم جلب انصاری فرد صادر شده بود

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2621 ] - چهارشنبه, 28 اسفند 1398

رسول پناه: حکم جلب انصاری فرد صادر شده بود

سرپرست باشگاه پرسپولیس با انتقاد از عملکرد مدیر عامل سابق این باشگاه عنوان کرد که انصاری فرد با قرض گرفتن و ارائه ضمانت، پرسپولیس را اداره می کرد. مهدی رسول پ... 2 out of 5 based on 6 ratings.
رسول پناه: حکم جلب انصاری فرد صادر شده بود

سرپرست باشگاه پرسپولیس با انتقاد از عملکرد مدیر عامل سابق این باشگاه عنوان کرد که انصاری فرد با قرض گرفتن و ارائه ضمانت، پرسپولیس را اداره می کرد. مهدی رسول پ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس با انتقاد از عملکرد مدیر عامل سابق این باشگاه عنوان کرد که انصاری فرد با قرض گرفتن و ارائه ضمانت، پرسپولیس را اداره می کرد.

مهدی رسول پناه درباره اظهارات محمد حسن انصاری فرد که عنوان کرده بود هیات مدیره قصد شکایت از برانکو را داشت، گفت: هیات مدیره هیچ مصوبه ای درباره شکایت از برانکو نداشته و این دروغی است که انصاری فرد گفته است. حتی وقتی ما بحث تقدیر از برانکو را مطرح کردیم، انصاری فرد گفت که آنقدر برانکو را بزرگ نکنید. وظیفه ما این است که حق و حقوق برانکو را پرداخت کنیم و مطمئنا این کار انجام خواهد شد و از برانکو هم تقدیر خواهیم کرد.

وی درباره اینکه انصاری فرد عنوان کرده بود برای آرامش پرسپولیس مدیرعامل این باشگاه شد، گفت: شما برای آرامش تیم به پرسپولیس نیامدید. زمانی که بحث انتخاب مدیرعامل بود، آقای انصاری فرد از طریق ارتباطات و راه های مختلف، اصرار داشتند که خودشان را به عنوان گزینه مدیرعاملی معرفی کنند. روزی هم که آمدند، هیأت مدیره تمام شروط مثل بدهی ها را گفته بودند. انصاری فرد هم قول داده بود با قبول این شرایط مشکلات را حل کند. با این حال او از هفته پنجم لیگ مشکلاتی برای کالدرون ایجاد کردند و با او ناسازگاری کردند و در نهایت طوری شد که پایان نیم فصل آقای کالدرون فرار کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا هیات مدیره به ادامه کار کالدرون تمایل داشت، گفت: بله اما کالدرون می گفت که انصاری فرد دروغگو است و باید برکنار شود. با این حال ما گفتیم خط قرمز ما مدیرعامل باشگاه است و حتی اگر مدیرعامل اشتباه کرده باشد، ما پشت او هستیم. انصاری فرد هر کاری از دستش بر می آمد انجام داد تا کالدرون فراری بشود. حتی شبی که کالدرون رفت با ما تماس گرفت و گفت مژده بده که کالدرون رفت. انصاری فرد نظرش این بود اگر پرسپولیس با کالدرون قهرمان شود به نام هیأت مدیره و ایرج عرب می نویسند اما باید به نام من بنویسند.

وی درباره برکناری حسین قدوسی از سمت مدیر روابط عمومی باشگاه هم گفت: از او خواستیم قدوسی را کنار بگذارد تا باشگاه به درآمدزایی برسد اما او گفت قدوسی خط قرمز من است. ما هم گفتیم منافع باشگاه پرسپولیس خط قرمز ماست.

رسول پناه در پاسخ به این سوال که آیا دستور برکناری قدوسی از طرق وزیر ورزش صادر شده بود، گقت: اصلا چنین موضعی درست نیست. وزیر اصلا در جریان نبود. همه این ها بهانه بود که از زیر بار مشکلات فرار کنند. همان روزی که انصاری فرد استعفا داد چک باشگاه را که به باشگاه شهر خودرو داده بودند، برگشت خورد و حکم جلبشان را گرفتند و به باشگاه پرسپولیس آمدند. به من می گفتند چرا صحبت نمی کنید؟ واقعا باید از چه چیزی صحبت کنیم؟ از تخلفات و چک های برگشتی بگویم؟ انصاری فرد با قرض باشگاه را اداره می کرد. موجودی حساب بانکی باشگاه در تاریخ ٢5 اسفند، ٧٠٠ هزار تومان بود. انصاری فرد فقط از راه قرض درآمدزایی می کرد و بابت آن هم دو برابر ضمانت ارائه می کرد. هیأت مدیره هم در جریان این موضوعات نبود.

وی درباره وضعیت استوکس هم گفت: اصلا نمی دانیم او کجاست. فقط میدانم ١5٠هزار دلار قرض کردند و به او دادند و الان طلبکاران هر روز به باشگاه می آیند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • amir MAMAGHANI
  amir MAMAGHANI :
  فقط دروغ میگه.کالدرون رو شخص وزیر دستور داده بود چون هم ارز نیست و هم استرا رفته باید بره.برانکو هم به خاطر اینکه ارز نبود و زیادی محبوب شده بود و هم میخواستن به تیم های دیگه یه شانسی بدن فرستادن بره.حالا اگه ایشون میگن هیچی نمیدونستن دارن دروغ میگن.درباره پول شهرخودرو هم مطمئنم با درامد زایی هایی که داشتع اگه میموند هم پول اونا رو میداد هم پول بازیکنان رو.
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  هرکسی تخلف کرده باید رسیدگی بشه حالا هرکسی میخواد باشه
  آقای رسول پناه هم اگه ادعا میکنه خیلی کارش درسته بسم الله ما منتظریم مدیریت ایشون رو هم ببینیم

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن