یک و دو

برانکو: برای کنترل شرایط در خانه بمانید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 896 ] - یکشنبه, 3 فروردین 1399

برانکو: برای کنترل شرایط در خانه بمانید

سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس عنوان کرد همه مردم باید برای از بین بردن ویروس کرونا مسئولیت داشته باشند. برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران و پ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برانکو: برای کنترل شرایط در خانه بمانید

سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس عنوان کرد همه مردم باید برای از بین بردن ویروس کرونا مسئولیت داشته باشند. برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران و پ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس عنوان کرد همه مردم باید برای از بین بردن ویروس کرونا مسئولیت داشته باشند.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس به کرواسی برگشت. او درباره شرایط ایجاد شده و بازگشت به کرواسی گفت: تمامی رقابت های فوتبال در آسیا به تعویق افتاده است به به نظر من تصمیم درستی گرفتی شده است و تا کنترل این ویروس باید شرایط همینگونه باشد. همه مردم باید برای غلبه بر این ویروس مسئولیت پذیر باشد. در این شرایط همه باید در خانه بمانند، چون بهترین راه حل است و بهداشت فردی را نیز رعایت کنند.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: عمان شرایط خوبی دارد و لیگ حرفه ای این کشور 5- 6 سال است که حرفه ای شده است و من کیفیت کافی را در بازیکنان عمان می بینم که بتوانند برابر هر تیم قدرتمند در قاره آسیا رقابت کنند. در حال حاضر ما به دنبال این هستیم شناخت بیشتری از بازیکنان پیدا کنیم و برای رسیدن به مرحله بعد جام جهانی آماده شویم. در این موقع که فوتبال تعطیل است نیز می خواهم به کار های عقب افتاده خودم برسم و کتاب های فوتبالی بخوانم و در خانه خواهم بود و بار دیگر از همه مردم می خواهم در این امر و مبارزه با کرونا فعال باشند و با ماندن در خانه با آن به رقابت بپردازند. من خوش بین هستم و معتقد هستم با ادامه این راه به موفقیت می رسیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن