یک و دو

هاشمی: انصاریفرد 30 میلیون گرفت و رفت!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1646 ] - دوشنبه, 4 فروردین 1399

هاشمی: انصاریفرد 30 میلیون گرفت و رفت!

 در شرایطی که دعوای مدیریتی در باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر به سوژه جنجالی تبدیل شده، یکی از مدیران این تیم مدعی شد که انصاریفرد بعد از دریافت مساعده و... 3 out of 5 based on 4 ratings.
هاشمی: انصاریفرد 30 میلیون گرفت و رفت!

 در شرایطی که دعوای مدیریتی در باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر به سوژه جنجالی تبدیل شده، یکی از مدیران این تیم مدعی شد که انصاریفرد بعد از دریافت مساعده و...

ارتش سرخ دات كام :

 در شرایطی که دعوای مدیریتی در باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر به سوژه جنجالی تبدیل شده، یکی از مدیران این تیم مدعی شد که انصاریفرد بعد از دریافت مساعده و دو ماه حقوق پیش از موعد خود این باشگاه را ترک کرده است.

محمدحسن انصاریفرد که بعد از جنجال های مدیریتی خود و چالش هایی که برای این باشگاه شکل داد، از مدیرعاملی این تیم استعفا داد، اکنون با اتهام عجیبی از سوی یکی از مدیران تیم مواجه شده است.

مهرداد هاشمی، عضو هیات مدیره باشگاه مدعی است که انصاریفرد بعد از دریافت دو ماه از حقوق خود با عنوان مساعده، باشگاه را ترک کرده است!

هاشمی در اینباره می گوید: آقای انصاریفرد برای چه می گوید پولی در باشگاه نبوده است؟ اگر پولی نبود که او بتواند پول و حقوق هفت ماه مدیر روابط عمومی و مشاور اعظم خود را پرداخت کند، چطور توانسته دو ماه زودتر حقوق خود را بعنوان مساعده دریافت کند. او 30 میلیون به عنوان مساعده دریافت کرد اما نتوانست حقوق مشاور اعظم خود را بپردازد؟

این در حالیست که باشگاه به تازگی موفق شده است برای سال جدید مبلغ 3 درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند که این درصد برای خیلی از بازیکنان این تیم به عدد کمتر از 3 میلیون رسیده است و با این حال مدیرعامل سابق توانسته با دریافت حقوق 15 میلیونی و 30 میلیون به عنوان مساعده، باشگاه را ترک کند!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن