یک و دو

تعلیق قراردادهای تجاری سازمان لیگ و سرخابی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 613 ] - سه شنبه, 5 فروردین 1399
تعلیق قراردادهای تجاری سازمان لیگ و سرخابی ها

پس از لغو مسابقات باشگاهی و ملی در ایران به علت شیوع کرونا، قراردادهای تجاری سازمان لیگ و تیم های لیگ برتری فوتبال تعلیق شد. کرونا از زمان حمله به اقصی نقاط ج...

ارتش سرخ دات كام :

پس از لغو مسابقات باشگاهی و ملی در ایران به علت شیوع کرونا، قراردادهای تجاری سازمان لیگ و تیم های لیگ برتری فوتبال تعلیق شد.

کرونا از زمان حمله به اقصی نقاط جهان، موجب سقوط برخی بنگاه های تجاری و به طور کلی ضعف در اقتصاد جهانی شده است. در پی این اتفاق و با تعطیلی مسابقات ورزشی، قراردادهای تجاری و منابع درآمدزایی تیم های لیگ برتری در ایران نیز با سد محکمی به نام کرونا مواجه شدند.

در حالی که تیم های فوتبال در ایران به علت نبود ساختار حرفه ای و پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی با مشکلات عدیده مالی مواجه هستند و بعضا قادر به پرداخت مطالبات کادر فنی و بازیکنان خود نیستند، کرونا موجب شده تیم ها نتوانند به تعهدات مالی خود در قبال بازیکنان و مربیان عمل کنند. در نبود حق پخش تلویزیونی، تنها امید این تیم ها به درآمدهای حاصل از تبلیغات محیطی کنار زمین و روی البسه ورزشی و همین طور بلیت فروشی مسابقات خود بود که در حال حاضر درآمد تیم ها به صفر رسیده است.

با توجه به پرداخت نشدن منابع مالی به تیم ها، اکنون سازمان لیگ و به خصوص تیم های استقلال، پرسپولیس و برخی تیم های لیگ برتر با بحران پرداخت مطالبات بازیکنان خود مواجه شده اند. در هفته های اخیر دو تیم سرخابی پایتخت نتوانستند مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند و وضعیت نه چندان خوبی بر این تیم ها حاکم شده است.

هر دو تیم امیدوارند منابع مالی را از طریق اعضای هیات مدیره و خارج از چرخه قراردادهای تجاری تامین کنند. البته برخی تیم ها از جمله بارسلونای اسپانیا به دنبال جلب رضایت برخی از بازیکنان خود برای کاهش دستمزدها هستند که می تواند راهکاری برای حل مشکلات تیم های ایرانی هم باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن