یک و دو

دادکان: دروغ نگویید، هرگز واگذاری باشگاه ها در کار نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 948 ] - چهارشنبه, 6 فروردین 1399
دادکان: دروغ نگویید، هرگز واگذاری باشگاه ها در کار نیست

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از شرایط فعلی ورزش ایران عنوان کرد که واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی تنها یک دروغ است. محمد دادکان در ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از شرایط فعلی ورزش ایران عنوان کرد که واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی تنها یک دروغ است.

محمد دادکان در گفت وگویی درباره ی وضعیت ورزش ایران در سال ٩٨ اظهار کرد: ابتدا می خواهم سال نو را به مردم ایران تبریک بگوییم، اما درباره ی ورزش باید بدانیم شرح وظایف مسوولان ورزش چیست؟ در کشور ما وزارت ورزش 5 وظیفه دارد که اگر در انجام آن ها موفق باشد می توانیم بگوییم ورزش حال و روز خوبی دارد. اداره باشگاه پرسپولیس و استقلال و همین طور رسیدگی به فدراسیون فوتبال و کشتی و در آخر هم تعامل با کمیته ملی المپیک از وظایف اصلی وزارت ورزش است. اداره سایر فدراسیون ها هم جز وظیفه ششم محسوب می شود. حالا شما ببینید آیا وزارت ورزش در پنج وظیفه اصلی خود موفق عمل کرده است، یا خیر؟

وی در ادامه با بیان اینکه فساد زیادی در ورزش وجود دارد؟ ادامه داد: می دانید چقدر پول در ورزش هزینه می شود؟ معتقدم دوستانی که ورزش را اداره می کنند، اصلا ورزش را نمی شناسند.

دادگان همچنین با انتقاد از شرایط حال حاضر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اضافه کرد: می دانید چقدر فساد در این دو باشگاه وجود دارد؟ افرادی که وزارت ورزش انتخاب کرده الان این دو باشگاه را مدیریت می کنند. این افراد در این دو باشگاه فقط مشکل مالی ایجاد کردند. چرا کسی به این مسائل رسیدگی نمی کند؟

او در ادامه به موضوع واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و گفت: 6ماه مانده به پایان سال ٩٧ صحبت از واگذاری این دو باشگاه شد. بعد از آن هم یک سال دیگر گذشت. چرا واگذار نشد؟ چرا به مردم دروغ گفته می شود؟ من ١٧ سال است که می گویم دو باشگاه واگذار نخواهند شد، الان هم همین را می گویم. لطفا به مردم دروغ نگویید. یک بار هم شده درباره دو باشگاه شفاف صحبت کنید و بگویید پول های کلان در کجا هزینه شده است؟ این همه مدیر برای چه تغییر کردند؟ اگر مدیران فساد کردند الان کجا هستند؟

دادگان هم چنین به عزل و نصب ها در وزارت ورزش و برخی فدراسیون ها اشاره کرد و گفت: افراد حاضر هستند از اصل خود بیفتند، اما از اسب نیافتند. یعنی می خواهند هر طوری شده پشت میز بمانند. آقایان بروید و ببینید در سالی که گذشت چه تعداد ورزشکار دوپینگی داشتیم؟ چه تعداد ورزشکار پناهنده شدند؟ اما مدیران ورزش هنوز بر سر کار هستند و کنار نرفته اند. اوضاع ورزش از این بد تر می شود؟ این همه بی سرو سامانی در باشگاه ها را می بینید؟ می دانید در سال چقدر خرج فوتبال می شود که هیچ دستاوردی ندارد؟

وی ادامه داد: انصاری فرد گفته وزارت ورزش او را به کرواسی فرستاده تا برانکو را برای تیم ملی بیاورد. سرمربی تیم ملی به وزارت ورزش چه ارتباطی دارد؟ وضعیت بی سروسامانی فدراسیون فوتبال هم نتیجه همین نوع دخالت هاست.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال درباره ی اظهارات قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس که عنوان کرده بود قرارداد ویلموتس ٧ میلیون یورو بوده است، گفت: آقای نماینده که این صحبت ها را مطرح کردید. شما قدرت خود را از مردم گرفتید. چرا این موضوع را پیگیری نکردید؟ شما رها می کنید و می روید و دوباره همه مشکلات باقی می ماند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن