یک و دو

مطهری: برنامه تمرینی اختصاصی به بچه ها داده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 584 ] - چهارشنبه, 6 فروردین 1399
مطهری: برنامه تمرینی اختصاصی به بچه ها داده ایم

پرسپولیس هم مثل چند تیم دیگر قصد داشت در ابتدای فروردین تمریناتش را شروع کند، اما فعلا تمرین برای همه تیم ها ممنوع شده و آن ها نیز کماکان در تعطیلات خواهند بو...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس هم مثل چند تیم دیگر قصد داشت در ابتدای فروردین تمریناتش را شروع کند، اما فعلا تمرین برای همه تیم ها ممنوع شده و آن ها نیز کماکان در تعطیلات خواهند بود.

در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای شروع مسابقات وجود ندارد و این موضوع تقریبا تمامی باشگاه ها را به تعطیلی کشانده است. حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس در ارتباط با شرایط اینروز ها گفت: «اول سال نو را به همه مردم خوب ایران تبریک می گویم. همه ما الان دل نگران هستیم و امیدوارم هرچه زودتر این ویروس کرونا از بین برود تا مردم دوباره با آرامش زندگی کنند. همین جا از همه خواهش می کنم که در خانه هایشان بمانند.»
او درباره تیم هم گفت: ما یک برنامه تمرینی به بچه ها دادیم تا به طور اختصاصی در خانه انجام بدهند. قطعا این تمرینات نمی تواند کارکرد تمرینات تیمی و گروهی را داشته باشد، اما می خواهیم تا حدی شرایط بدنی بچه ها را حفظ کنیم.

او افزود: «می خواستیم تمرینات را شروع کنیم که دستور دادند نباید تمرین کنیم.»

مطهری در این مورد که آیا زمانی برای شروع تمرینات متصور هست؟ گفت: «در حال حاضر هیچ چیزی مشخص نیست. من الان صحبت های دکتر خلیلیان را در شبکه خبر شنیدم که می گفت براساس آخرین مطالعات این ویروس ٣ تا ٨ ساعت در هوا می ماند و این خیلی کار را سخت تر می کند. قطعا جان و سلامتی آدم ها از هرچیزی مهم تر است و به همین دلیل منتظر تصمیمات مراجع ذی صلاح در این رابطه می مانیم.»

مربی پرسپولیس همچنین گفت: «همه باید به تصمیمات کلان احترام بگذارند. برخی هم کارشناسی می کنند که زودتر شروع کنیم یا تمام کنیم، فلان تیم قهرمان است؛ این حرف ها درست نیست و باید همه چیز را منوط به تصمیمات مراجع تصمیم گیری بکنیم. باید اجازه بدهیم بهترین تصمیم را بگیرند و این در حوزه اختیارات وزارت بهداشت و وزارت ورزش و فیفا و مراجعی از این دست است.»

او در ادامه گفت: «من همچنین می خواهم از بچه های تیم تشکر کنم خیلی زحمت کشیدند و تا آخرین روز تمرین بسیار با انگیزه و پرتلاش بودند. امیدوارم در این روز ها تمریناتشان را جدی انجام بدهند تا روی فرم بمانند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن