پیشتازی کاپیتان در نظرسنجی AFC

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2415 ] - چهارشنبه, 6 فروردین 1399

پیشتازی کاپیتان در نظرسنجی AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک نظر سنجی در سایت رسمی خود، از طرفداران فوتبال در ایران خواسته است تا بازیکن برگزیده و مورد علاقه ایرانی خود در لیگ قهرمانان آسیا ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
پیشتازی کاپیتان در نظرسنجی AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک نظر سنجی در سایت رسمی خود، از طرفداران فوتبال در ایران خواسته است تا بازیکن برگزیده و مورد علاقه ایرانی خود در لیگ قهرمانان آسیا ...

ارتش سرخ دات كام :

کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک نظر سنجی در سایت رسمی خود، از طرفداران فوتبال در ایران خواسته است تا بازیکن برگزیده و مورد علاقه ایرانی خود در لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب نمایند. این نظرسنجی همچنان ادامه دارد و روز شنبه به پایان خواهد رسید. کاپیتان متعصب سرخپوشان ایران و سرمربی استقلال، در این نظرسنجی نزدیک به هم حرکت می کنند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در روزهای تعطیلی رقابت های فوتبال در بخش مربوط به لیگ قهرمانان آسیا اقدام به برپایی نظرسنجی های مختلفی می کند. از جمله این موارد باید به نظرسنجی برای انتخاب بازیکن ایرانی مورد علاقه ایرانی ها در لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد.

این نظرسنجی همان طور که پیش از این اطلاع رسانی شده بود از روزهای گذشته آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. هواداران پرسپولیس می توانند برای انتخاب سید جلال حسینی، کاپیتان تمام نشدنی سرخپوشان ایران، به این نظرسنجی مراجعه کنند که تا روز شنبه، نهم فروردین، ادامه خواهد داشت.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در این رای گیری، پس از معرفی پنج نامزد احراز این عنوان، در پایین صفحه از هواداران فوتبال در ایران خواسته است تا از میان سید جلال حسینی، سید مهدی رحمتی، فرهاد مجیدی، قاسم حدادی فر و احسان حاج صفی به بازیکن مورد علاقه خود رای بدهند.

تا لحظه نگارش این مطلب، کاپیتان پرسپولیس با اختصاص 54 درصد از یک میلیون و 280هزار رای ثبت شده، پیشتاز است. سرمربی استقلال با 44 درصد و سید مهدی رحمتی و احسان حاج صفی هر کدام با یک درصد آرا در رتبه های بعدی قرار دارند.

هواداران پرسپولیس برای شرکت در این نظر سنجی می توانند از لینک های زیر استفاده کنند.مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در بازی دوم برابر التعاون به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
سه شنبه, 25 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن