یک و دو

روایت محمد نوری از گل معروفش به استقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1966 ] - پنجشنبه, 7 فروردین 1399

روایت محمد نوری از گل معروفش به استقلال

کاپیتان باتجربه تیم فوتبال پارس جنوبی جم با حضور در یک برنامه تلویزیونی به شکلی زیرکانه به آن کلیپ معروش اشاره کرد. محمد نوری هافبک باتجربه تیم فوتبال پارس جن... 5 out of 5 based on 2 ratings.
روایت محمد نوری از گل معروفش به استقلال

کاپیتان باتجربه تیم فوتبال پارس جنوبی جم با حضور در یک برنامه تلویزیونی به شکلی زیرکانه به آن کلیپ معروش اشاره کرد. محمد نوری هافبک باتجربه تیم فوتبال پارس جن...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان باتجربه تیم فوتبال پارس جنوبی جم با حضور در یک برنامه تلویزیونی به شکلی زیرکانه به آن کلیپ معروش اشاره کرد.

محمد نوری هافبک باتجربه تیم فوتبال پارس جنوبی جم امروز به عنوان یکی از هافبک های آماده این فصل از رقابت های لیگ برتر مهمان برنامه نوروز فوتبالی بود که در خلال گفتگو با مجریان این برنامه خودش اشاره ای داشت به آن کلیپ و همان اشتباه معروفش که چند سال پیش در برنامه ای گفته بود «هرگز نرسیدن بهتر از دیر رسیدن است.»

اما ماجرای امروز از چه قرار بود: محمد نوری در اولین تجربه دربی خودش در سال 1389 در حالی دروازه استقلال را باز کرد که به گواه همه کارشناسان او در موقعیت آفساید قرار نداشت، اما کمک داور آن مسابقه به اشتباه آن گل را مردود اعلام کرد تا در ادامه آن بازی پرسپولیس بازی را واگذار کند. 9 سال بعد در لیگ نوزدهم بازهم تاریخ در قبال این بازیکن بدشانس تکرار شد، جاییکه او با این بار با لباس تیم فوتبال پارس جنوبی جم در دقایق پایانی مسابقه موفق شد روی ارسال مهدی ترکمان با ضربه سر دروازه استقلال را باز کند و در حالی چند متر عقب تر از مدافع آخر حریف قرار داشت اما کمک داور بازهم به اشتباه پرچم زد و این گل را مردود اعلام کرد تا تاریخ برای کاپیتان کنونی پارس جنوبی مقابل استقلال تکرار شود.

از همین روز مجریان برنامه با اشاره به این دو گل، نظر محمد نوری را در این باره جویا شدند که او در جواب اظهار داشت: «بله متأسفانه این دو گل به اشتباه پذیرفته نشد. من از کودکی آرزوی تجربه حضور در دربی را داشتم و خیلی دلم می خواست که در اولین حضورم در دربی گلزنی کنم، که متأسفانه باوجود اینکه گل سالمی را به ثمر رساندم کمک داور بازی آن را نپذیرفت.»

وی در این لحظه با اشاره به همان اشتباه معروفش این بار با خنده گفت: داور درهر دو صحنه باید ذره ای مکث می کرد و بعد پرچم می زد و به همین خاطر جا دارد که بگوییم: «هرگز پرچم نزدن بهتر از دیر پرچم زدن است»

در ادامه مجری برنامه به او می گوید: می خواهی به همان کلیپ معروف خودت اشاره کنی؟

محمد در جواب او پاسخ داد: «حالا که هرسال در روزهای عید آن سوتی من را مردم برای هم ارسال می کنند این جمله را به شوخی گفتم. من واقعاً در گفتن ضرب المثل بسیار ضعیف هستم اما آن شب آقای حسینی که مجری بود باید به من کمک می کرد.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن