زادمهر: در اداره فوتبال باید تابع تصمیمات فیفا باشیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 425 ] - شنبه, 16 فروردین 1399

زادمهر: در اداره فوتبال باید تابع تصمیمات فیفا باشیم

محمدرضا زادمهر اعتقاد دارد فوتبال ایران باید تابع تصمیمات فیفا باشد . پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی در خصوص تعطیلی لیگ اظهار داشت:  ما تابع پروتکل جهانی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
زادمهر: در اداره فوتبال باید تابع تصمیمات فیفا باشیم

محمدرضا زادمهر اعتقاد دارد فوتبال ایران باید تابع تصمیمات فیفا باشد . پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی در خصوص تعطیلی لیگ اظهار داشت:  ما تابع پروتکل جهانی...

ارتش سرخ دات كام :

محمدرضا زادمهر اعتقاد دارد فوتبال ایران باید تابع تصمیمات فیفا باشد .

پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی در خصوص تعطیلی لیگ اظهار داشت:  ما تابع پروتکل جهانی هستیم و امیدواریم که زودتر این بیماری رفع شود . بهترین تصمیم همین تعطیلی لیگ بود که باید منتظر پایان این بیماری باشیم. فوتبال یک ورزش قانون پذیر با نظم و انضباط است که قطعا مربیان هر تیمی برای بازیکنان تمرینات مخصوص هوازی و آماده سازی در نظر گرفته اند که در کنار این باید به پروتکل مبارزه با ویروس کرونا هم عمل کرد.

دکتر زادمهر در ارتباط با چالش های مدیریتی در فوتبال ایران گفت: سیستم هایی که توسط دولت اداره می شود همین مشکلات را هم دارد و باید توسط بخش خصوصی اداره شوند. به هر حال استقلال و پرسپولیس تیم های دولتی هستند و حتما به دلیل مشکلات مالی شان این تغییرات انجام شده است. یکی از ضعف های باشگاه های ما این تغییرات مدیریتی است. هر کسی که بخواهد مدیریت کند باید ببیند چقدر بودجه دارد و چه هدفی دارد؟ هیات مدیره یا مدیر عامل باید به صورت لایو تصمیم گیری های خود را برای هواداران بگذارند و هوادار ببیند چه تصمیماتی برای این باشگاه درست و چه تصمیماتی نادرست است. وقتی تیم بدهی و گرفتاری دارد چه لزومی دارد مربی یا بازیکن خارجی بیاورند که به این بدهی ها کمک کند.

وی در خصوص این که با سیاست های انصاری فرد موافق بوده یا نه گفت: من وارد این چالش نمی خواهم شوم. به هر حال تصمیم گروهی ارزشش بالا تر از تصمیم فردی است و چون ما از نزد یک نبودیم، بهتر است قضاوت نکنیم. خیلی از تصمیماتی که گرفته می شود را ما از آن بی خبر هستیم،  باید به بازخورد آن بپردازیم. وقتی یک تیم مشکلات مالی دارد، خوب تمرین نمی کند، بازیکنان ناراضی هستند آن تیم هیچ وقت نمی تواند دوام بیاورد.

دکتر زادمهر در خصوص این که فکر می کند سرانجام لیگ چه شود گفت: به هر حال لیگ اینطوری نمی ماند و به حالت اولیه بر می گردد. فکر می کنم لیگ امسال مان یکی از طولانی ترین لیگ ها باشد. هر کاری که تیم های دیگر دنیا کردند ما هم همان کار را می کنیم و باید تایع پروتکل جهانی و تصمیم فیفا و afc باشیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن