میناوند: به احترام بازیکنان پرسپولیس حرفی نمی زنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 765 ] - دوشنبه, 18 فروردین 1399
میناوند: به احترام بازیکنان پرسپولیس حرفی نمی زنم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس از من خواستند که در حال حاضر در مورد مدیریت باشگاه صحبت نکنم و من هم به خاطر آرامش تیم فعلا صحبتی در مورد م...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس از من خواستند که در حال حاضر در مورد مدیریت باشگاه صحبت نکنم و من هم به خاطر آرامش تیم فعلا صحبتی در مورد مدیران تیم انجام نخواهم داد.

مهرداد میناوند در مورد موضعی که علیه مدیریت کنونی باشگاه پرسپولیس گرفته است، گفت: در حال حاضر بازیکنان پرسپولیس از من خواستند در مورد این مسائل صحبت نکنم تا آرامش تیم حفظ شود و من هم برای حرف و خواسته آنها احترام زیادی قائل هستم.

وی افزود: همیشه بدون توجه به اینکه چه کسی بالای سر تیم بوده، همواره از سر دلسوزی صحبت هایم را مطرح کردم. حتی خیلی از اوقات افرادی در پرسپولیس بودند که ارتباط خیلی دوستانه ای با آنها داشتم اما به خاطر پرسپولیس و از سر دلسوزی حرف هایم را زده ام. موفقیت پرسپولیس همیشه در اولویت بوده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه گفته می شود مسوولان باشگاه پرسپولیس قصد شکایت از وی را دارند، تاکید کرد: من از شکایت هراسی ندارم و همیشه هر چه به صلاح پرسپولیس بوده را به زبان آورده ام.

وی تاکید کرد: در حال حاضر گوی و میدان در اختیار این افراد است اما آخر کار منتظر هستیم تا ببینیم این افراد برای پرسپولیس بزرگ چه کاری انجام می دهند.

میناوند گفت: همیشه موفقیت پرسپولیس و آرامش تیم از هر نظر در اولویت بوده است. در این مدت تیم خوب نتیجه گرفته و باید این روند حفظ شود. حالا با هر فردی؛ این موضوع از همه چیز مهمتر است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن