خوردبین: استیناف نمی تواند به خاطر دل این و آن رأی بدهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 321 ] - یکشنبه, 7 اردیبهشت 1399

خوردبین: استیناف نمی تواند به خاطر دل این و آن رأی بدهد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس مدعی شد که در صورت عدم برخورد با موضوع حضور در دیدارها، بی نظمی بزرگی در آینده گریبان فوتبال را خواهد گرفت. محمود خوردبین، بازیکن سابق... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خوردبین: استیناف نمی تواند به خاطر دل این و آن رأی بدهد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس مدعی شد که در صورت عدم برخورد با موضوع حضور در دیدارها، بی نظمی بزرگی در آینده گریبان فوتبال را خواهد گرفت. محمود خوردبین، بازیکن سابق...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس مدعی شد که در صورت عدم برخورد با موضوع حضور در دیدارها، بی نظمی بزرگی در آینده گریبان فوتبال را خواهد گرفت.

محمود خوردبین، بازیکن سابق پرسپولیس که رکورد دار حضور روی نیمکت این تیم نیز به عنوان سرپرست شناخته می شد، به موضوع رای کمیته استیناف واکنش نشان داد و خواهان اعلام رای عادلانه در اینباره شد. محمود خوردبین درباره احتمالی گفت: این همه صحبت و بحث درباره بازی پرسپولیس و سپاهان را درک نمی کنم. من سال ها به عنوان سرپرست و مدیر تیم در لیگ و پرسپولیس فعالیت کردم. فکر نمی کنم کسی به اندازه من اتفاقات عجیب و غریب دیده باشد، اما آن چه آن روز اتفاق افتاد را تا به حال ندیده بودم. پیش آمده بود که در جریان بازی، یک تیم، زمین را ترک کند یا این که داور، بازی را نیمه تمام بگذارد، ولی این که یک تیم در ورزشگاه باشد و بدون هیچ دلیل در زمین حاضر نشود را ندیده بودم.

سرپرست سابق سرخپوشان در ادامه صحبت هایش گفت: در مورد اتفاقات آن روز همه چیز روشن است. مصاحبه های نیروی انتظامی، ناظر مسابقه و تیم داوری را همه شنیدند. حتما همان ها در گزارش آمده است. رسانه ها و تلویزیون هم همه چیز را به مردم نشان دادند. هیچ مشکلی برای انجام بازی وجود نداشت. کدام تیم به زمین آمد؟ کدام تیم به زمین نیامد؟ موضوع خیلی ساده است. تیم سپاهان شاید پیش خودش فکر کرد، این بازی را انجام نمی دهیم تا بعدا با حضور تماشاگران برگزار شود. آن ها تصمیم خودشان را گرفتند و کمیته استیناف هم باید تصمیم خودش را بر اساس قانون بگیرد.

خوردبین با اشاره به اینکه برخی تیم ها مدعی شده اند در رای ابتدای عدالت نبوده گفت: کمیته استیناف که نمی تواند به خاطر دل این و آن رأی بدهد. در این صورت سنگ روی سنگ بند نمی شود. این حرفی که زده اند اصلا صحیح نیست. نمی شود که هر تیمی هر وقت خواست بازی کند و هر وقت نخواست بازی نکند. فقط به این مساله فکر کنید که تیم ها بخواهند این کار را رویه کنند و با درست کردن بهانه، یک بازی را لغو کنند یا به تاخیر بیندازند. با توجه به متن قانون و گزارش ناظر و داور و دیگر مقام های رسمی که نمی تواند خارج از اظهارات رسانه ای آن ها باشد، این بازی باید سه بر صفر شود و جای تعجب دارد که بعضی آشکارا، خواهان عدم اجرای قانون می شوند.

پیشکسوت سرخپوشان درباره آینده لیگ و برگزاری مسابقات در شرایط کنونی نیز گفت: در شرایط فعلی که کار درستی بود بازی ها تعطیل شد، ولی با توجه به این که فوتبال تا ابد تعطیل نشده است، هر زمان شروع شد، لیگ باید ادامه پیدا کند. با جابجایی در تقویم این امکان به وجود می آید و در هر حالت، لیگی که تا این جای کار برگزار شده نمی تواند بی نتیجه بماند. پس هر باشگاهی که فکر می کند می تواند جایگاه بهتری داشته باشد، باید به برگزاری آن کمک کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن