از انصاری فرد چهل کیلیویی تا رسول پناه سوپرمن!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 790 ] - یکشنبه, 7 اردیبهشت 1399

از انصاری فرد چهل کیلیویی تا رسول پناه سوپرمن!

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس جلسه ای را با چهار پیشکسوت سرخپوشان برگزار کرد. مرتضی فنونی زاده، ضیا عربشاهی، ناصر محمدخانی و بهروز سلطانی چهار نفری بودند که روز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
از انصاری فرد چهل کیلیویی تا رسول پناه سوپرمن!

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس جلسه ای را با چهار پیشکسوت سرخپوشان برگزار کرد. مرتضی فنونی زاده، ضیا عربشاهی، ناصر محمدخانی و بهروز سلطانی چهار نفری بودند که روز...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس جلسه ای را با چهار پیشکسوت سرخپوشان برگزار کرد. مرتضی فنونی زاده، ضیا عربشاهی، ناصر محمدخانی و بهروز سلطانی چهار نفری بودند که روز اول هفته با مهدی رسول پناه ملاقات کردند. نکته عجیب اما اظهارات این عزیزان بعد از خروج از دفتر رسول پناه بود؛ جایی که مخاطب با شنیدن سخنان آنها تصور می کرد سوژه بحث، فلورنتینو پرز، مدیرعامل رئال مادرید است. محمدخانی البته مصاحبه نکرد، اما از بین سه تن دیگر یک نفر در مورد موفقیت آقای سرپرست در پرداخت بدهی های خارجی گفت، نفر بعدی برنامه ریزی های مدون او را به رخ کشید و دیگری هم از طرح های فوق العاده رسول پناه برای درآمدزایی حرف زد. خلاصه جهنم پرسپولیس ظرف یک روز به گلستان تبدیل شد؛ خیال تان راحت باشد!

عین همین سناریو را در هفته های آغازین مدیریت احمد سعادتمند در استقلال هم دیدیدم و شاهد بودیم که برخی پیشکسوتان آبی چطور بعد از بیرون آمدن از نشست با آقای مدیرعامل، پز درایت و خردمندی او را می دادند. هرچند بنده خدا مدیرعامل استقلال همین اول کار با گاف تاریخی پرداخت جعلی به میلیچ و دیاباته، پیشکسوتان مدیحه گو را روسفید کرد! با وجود همه احترامی که برای استخوان خردکرده های فوتبال ایران قائل هستیم و می دانیم که کار خیلی های شان درست است، باید گفت متاسفانه قضاوت برخی از پیشکسوتان ما بیش از هر چیز دیگری بستگی به تامین منافع خودشان دارد؛ حالا این منفعت گاهی می تواند با دریافت پول و پست تامین شود و گاهی هم این بنده های خدا فقط با یک چای تلخ و احوالپرسی به شعف می آیند. چنین موضع گیری هایی طبیعتا نمی تواند خیلی منطقی و درست باشد و به همین خاطر است که از مدتها پیش، اعتماد افکارعمومی به این قبیل پیشکسوتان مخدوش شده است.

به عنوان نمونه مرتضی فنونی زاده بعد از ملاقات با رسول پناه او را یکی از بهترین مدیران 20 سال گذشته باشگاه پرسپولیس نامید، در حالی که همین آقا پس از استعفای فرارگونه محمدحسن انصاری فرد، با ستایش از مدیرعامل پیشین سرخ ها گفته بود: «او آنقدر کار کرد که وزنش شده بود چهل کیلو.» قطعا نه انصاری فرد در آن زمان شایسته چنین ستایشی بود و نه رسول پناه در همین آغاز کار لایق این قبیل تعاریف به نظر می رسد. کاش برای خودتان و سوابق تان ارزش قائل باشید و بدانید حرف های تان آرشیو می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن