پیروانی: تکرار بازی با سپاهان ان شا لله در جام حذفی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 823 ] - یکشنبه, 7 اردیبهشت 1399
پیروانی: تکرار بازی با سپاهان ان شا لله در جام حذفی!

هفته گذشته نشست کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با حضور نمایندگان باشگاه های سپاهان اصفهان برای بررسی حکم کمیته انضباطی درباره بازی برگزار نشده دو تیم برگزار شد...

ارتش سرخ دات كام :

هفته گذشته نشست کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با حضور نمایندگان باشگاه های سپاهان اصفهان برای بررسی حکم کمیته انضباطی درباره بازی برگزار نشده دو تیم برگزار شد که حواشی عجیبی به همراه داشت.

افشین پیروانی، مهدی خواجه وند، رضا یلوه و مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس در  جلسه کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حضور داشتند. همچنین رضا فتاحی و حلاجی، سرپرست تیم سپاهان و معاون حقوقی این باشگاه هم نمایندگان تیم اصفهانی در جلسه کمیته استیناف بودند. کمیته انضباطی پیش تر رأی به برتری 3 بر صفر پرسپولیس در این مسابقه داده بود و پس از پایان این نشست مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخصوص زمان اعلام رأی نهایی درباره این مسابقه یادآور شد: «آقایان باید جلسه بگذارند و پس از مشورت، رأی به زودی اعلام می شود. وظیفه ما این است که رأی را به زودی اعلام کنیم.»

در این نشست طرفین درگیر مدارک و مستندات خود را به اعضای کمیته استیناف ارائه کردند. همچنین صحبت هایی هم مطرح شد که شنیدیم یکی از جالب ترین مباحث این نشست بین افشین پیروانی و رضا فتاحی سرپرستان دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان رد و بدل شده است. شنیدیم رضا فتاحی سرپرست سپاهان پس از ارائه اسناد و مدارک و فیلم های مربوط به تجمع و ازدحام شدید هواداران این تیم جلوی هتل و ممانعت از حرکت اتوبوس تیم به سمت ورزشگاه نقش جهان به کمیته استیناف یادآوری می کند که باشگاه متبوعش حاضر است در اصفهان یا شهر بی طرف با پرسپولیس بازی کند. اما افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس که در هفته های اخیر بار ها با دست اندرکان و مربیان سپاهان درگیری رسانه ای داشته و به خوبی از حق پرسپولیس دفاع کرده است و مقابل زیاده خواهی اصفهانی های ایستاده بود، در جواب سرپرست سپاهان اصفهان گفته است: «آن بازی که با عدم حضور شما به پایان رسید و نتیجه اش هم اعلام شد! ان شا ءا... شما بتوانید در جام حذفی به مرحله بعدی صعود کنید و در قرعه کشی به ما بخورید. آن وقت ما حاضریم در مرحله بعدی جام حذفی و در هر ورزشگاهی که خواستید با شما بازی کنیم!»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن