بچه زرنگ ها و تعطیلی لیگ!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 883 ] - دوشنبه, 8 اردیبهشت 1399

بچه زرنگ ها و تعطیلی لیگ!

چند باشگاه به سازمان لیگ نامه نوشته اند که مسابقات امسال باید به طور کامل لغو شود. بازیکنان و مربیان زیادی هم همین نظر را دارند و به طور مکرر آن را در رسانه ه... 5 out of 5 based on 4 ratings.
بچه زرنگ ها و تعطیلی لیگ!

چند باشگاه به سازمان لیگ نامه نوشته اند که مسابقات امسال باید به طور کامل لغو شود. بازیکنان و مربیان زیادی هم همین نظر را دارند و به طور مکرر آن را در رسانه ه...

ارتش سرخ دات كام :

چند باشگاه به سازمان لیگ نامه نوشته اند که مسابقات امسال باید به طور کامل لغو شود. بازیکنان و مربیان زیادی هم همین نظر را دارند و به طور مکرر آن را در رسانه ها مطرح می کنند. کلیدواژه همه این دیدگاه ها هم کلمه «سلامتی» است. می گویند جان افراد مهم تر از تداوم لیگ است و مسابقات حتی پشت درهای بسته هم نباید برگزار شود.

این گروه عقیده دارند بازی های امسال باید تعطیل شود و مسابقات لیگ بیستم از میانه های تابستان استارت بخورد. نکته بسیار مهمی که دوستان مدافع تعطیلی لیگ فراموش کرده اند این است که مطلقا هیچ تضمینی وجود ندارد در تابستان خبری از ویروس کرونا نباشد. در حقیقت پیشنهاد این دوستان با اتکا به یک فرض غلط شکل گرفته؛ چه اینکه این روزها پی درپی از زبان پژوهشگران می شنویم هیچ خبر قطعی و امیدوارکننده ای در مورد ریشه کن شدن کرونا وجود ندارد.

ظاهرا هجده ماه تا کشف و تولید انبوه واکسن این بیماری فاصله داریم و حتی خیلی از کارشناسان عقیده دارند جهان هرگز به دوران قبل از کرونا باز نخواهد گشت. نگاه بدبیانه تر این است که کرونا از این به بعد به عنوان یک ویروس همیشگی در سبد بیماری های بشر وجود خواهد داشت و باید یاد بگیریم با آن کنار بیاییم.

دسترسی به این اطلاعات اصلا کار سختی نیست و با چند سرچ و کلیک ساده می توان آنها را مرور کرد. بنابراین خواستیم به دوستانی که از ادامه برگزاری لیگ امسال سود نمی برند و با زرنگی به بهانه سلامتی دنبال تعطیلی مسابقات هستند، بگوییم مطلقا هیچ نشانه ای از ختم قریب الوقوع غائله کرونا وجود ندارد. یعنی حداقل تا پایان تابستان مطمئنیم این ویروس میهمان ماست؛ کما اینکه وزارت بهداشت هم اخیرا در مورد اوجگیری دوباره آن در پاییز هشدار داده است.

در همین راستا حتی زمزمه هایی در مورد ادامه آموزش غیرحضوری در مدارس و دانشگاه ها برای سال تحصیلی آینده هم به گوش می رسد. بنابراین اگر الان موافق تعطیلی لیگ هستید، اولا به طور اخلاقی حداقل باید از یک سوم قرارداد امسال تان چشمپوشی کنید و ثانیا، دست کم یک فصل دیگر بیرون بنشینید. این یعنی عجالتا دکان قراردادهای مفت میلیاردی تخته است و باید با هوش، دانش و تحصیلات بالایی که دارید(!) دنبال یک شغل موقت دیگر برای تامین درآمد باشید.

پس اگر الان دم و دقیقه بر طبل تعطیلی لیگ می کوبید، آنقدر مرد باشید که تا ریشه کن شدن قطعی کرونا همین عقیده را حفظ کنید و در خانه بمانید. بالاخره جان آدم ها مهم است دیگر!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن