پرونده پرسپولیس و برانکو جمعه وارد فیفا میشود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 343 ] - دوشنبه, 8 اردیبهشت 1399
پرونده پرسپولیس و برانکو جمعه وارد فیفا میشود

پرونده برانکو ایوانکوویچ و پرسپولیس از ابتدای هفته به مرحله اجرا خواهد رسید. باوجود آنکه تصور می شد تیم مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس، از در مذاکره و صلح وارد ش...

ارتش سرخ دات كام :

پرونده برانکو ایوانکوویچ و پرسپولیس از ابتدای هفته به مرحله اجرا خواهد رسید.

باوجود آنکه تصور می شد تیم مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس، از در مذاکره و صلح وارد شود اما به دلیل فقدان منابع مالی به دنبال راهی برای کشتن وقت هستند تا بتوانند در موعد پرداخت، مبلغ 700 هزار یورویی مدنظر برانکو را داشته باشند.

با این حال برانکو این وقت کشی و اتلاف وقت را برخلاف تعهدی که از نظر شخصی به باشگاه پرسپولیس داشت، می داند و از این موضوع ناراحت و دلخور شده است. با این وصف دارو گوشیچ وکیل سرمربی سابق کروات پرسپولیس در پی تکمیل مدارک و ارسال اظهارنامه ای است که در روند طبیعی و تدریجی وصول پول های عقب افتاده در پرونده های فیفایی وجود دارد.

در نتیجه پرسپولیس تا روز شنبه برابر صلح و تقسیط مبلغ مورد نظر برانکو وقت دارد و اگر این موضوع به روزهای بعد موکول شود، کار از دست سرمربی کروات سرخوچشان نیز خارج خواهد شد و فیفا با در نظر گرفتن جرایم احتمالی، پول برانکو را از پرسپولیس وصول خواهد کرد.

البته پرسپولیسی ها به دنبال حضور در دادگاه تجدید نظر در پرونده برانکو و بودیمیر که خود این موضوع نیز به معنای اتلاف نزدیک به 100 هزار دلار روی دو کیس جداگانه و پرداخت حق وکیل و... است. آن هم در پرونده هایی که مشخص است پرسپولیس برنده نخواهد بود. البته موضوع اصلی در پرسپولیس، نبود منابع مالی برای پرداخت هایی مثل این است و مدیریت فعلی نیز چاره ای نیز بازی تاخیری برای گشایش های آتی ندارد. اتفاقی که مشخص نیست در آینده هم به وقوع بپیوندد یا نه.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن