آخرین وضعیت پرسپولیس از زبان مشاور رسانه ای باشگاه!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 586 ] - دوشنبه, 8 اردیبهشت 1399
آخرین وضعیت پرسپولیس از زبان مشاور رسانه ای باشگاه!

 مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس در خصوص چند شائبه در مورد این تیم توضیحاتی ارائه کرد. ابوالفضل امان الله در خصوص اینکه آیا مهدی رسول پناه به عنوان مدیرعا...

ارتش سرخ دات كام :

 مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس در خصوص چند شائبه در مورد این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

ابوالفضل امان الله در خصوص اینکه آیا مهدی رسول پناه به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی شده، اظهار داشت: گزینه های مختلفی وجود دارند و مدیران در حال بررسی آن ها هستند. هیات مدیره در چند روز اخیر درگیر مسائل مالی و همچنین حل مشکلاتی که با کارگزار به وجود آمده بود. از این بابت مشکلی وجود ندارد و سر فرصت در مورد آن تصمیم گرفته می شود.

وی در مورد اینکه آیا گزینه هایی خارج از باشگاه برای پست مدیرعاملی مطرح شده، عنوان کرد: طبیعتا افراد زیادی هستند که اسم آنها مطرح شده و خارج از هیات مدیره هم هستند. بسیاری از اسامی را در فضای مجازی و رسانه ها می شنویم و بعضی از آنها درست نیست.

مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس در مورد رای کمیته استیناف گفت: قرار بود امروز این رای اعلام شود اما هنوز چیزی به ما اعلام نشده است.

وی در مورد اینکه گفته می شود بدهی کالدرون قرار  است توسط باشگاه آنتورپ تامین شود، عنوان کرد: چنین موضوعی مطرح نبوده و عده ای شیطنت کردند. درخواستی از باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پول بیرانوند به آنتورپ ارائه نشده، قرار بود 45 روز بعد از امضای قرارداد، بیرانوند به بلژیک برود و در تست پزشکی شرکت کند تا 200هزار دلار به عنوان قسط دوم هزار پرداخت شود. به باشگاه آنتورپ نامه زدیم و گفتیم آمادگی این را داریم که بیرانوند در تست پزشکی شرکت کنند اما این باشگاه به علت شیوع کرونا قبول نکرد. در این نامه به اینکه شماره جدید می خواهیم اشاره شده است. ضمن اینکه رای پرونده کالدرون هم هنوز مشخص نیست و پرونده های مهم تر دیگری مانند پرونده برانکو مطرح است.

امان الله که با شبکه خبر گفت و گو می کرد، در مورد اینکه بدهی های بالقوه پرسپولیس چقدر است، گفت: به غیر از پرونده های خارجی، پرونده های داخلی زیادی هم از بازیکنان سال های گذشته داریم. قیمت ارز تفاوت کرده اما باید پرداخت شوند. 650 هزار دلار در فیفا داریم که یک سوم بدهی های خارجی ما است. بیشتر این پرونده ها در دو سه ماه آینده می آیند.

وی در مورد اینکه یک میلیون و 200هزار دلاری که پرسپولیس کم دارد از چه محلی تامین خواهد شد عنوان کرد: هیات مدیره برنامه هایی دارد که این بدهی ها را پرداخت کند اما فعلا این پرونده ها نزدیک نیستند. بدهی گابریل و چوک قرار است توسط فیفا پرداخت شود. تا زمان این پرونده ها برسد زمان داریم. در تلاشیم تا این مشکلات حل شود و اتفاق بدی که هواداران آنها نگران آن هستند نیفتد.

مشاوره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود مطالبات باشگاه شهر خودرو باقی مانده و به همین خاطر سیامک نعمتی قرار است به این تیم مشهدی برود، گفت: به هر حال چک هایی که باید پاس شود پاس نشده، بحث سیامک نعمتی کذب است. هیچ صحبتی در هیچ جا نشده، نه یحیی گل محمدی و نه باشگاه صحبتی در این مورد نکرده اند. این هم مانند پرداخت پول آنتورپ پول توسط افرادی مطرح شده که می خواهند آرامش باشگاه را بر هم بزند. ان شاءالله مشکلات در آینده حل خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن