خلیلیان: 15 اردیبهشت فوتبال بازگشایی نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 472 ] - دوشنبه, 8 اردیبهشت 1399
خلیلیان: 15 اردیبهشت فوتبال بازگشایی نمی شود

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: 15اردیبهشت ماه مسابقات و تمرینات فوتبال آغاز نمی شود. مهرداد خلیلیان در گفتگو با برنامه ورزش تعطیل نیست، شبکه ورزش در مورد جل...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: 15اردیبهشت ماه مسابقات و تمرینات فوتبال آغاز نمی شود.

مهرداد خلیلیان در گفتگو با برنامه ورزش تعطیل نیست، شبکه ورزش در مورد جلسه ای که امروز ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار کرد، و اینکه تمرینات و مسابقات فوتبال قرار است از چه زمانی آغاز شود، اظهار داشت: بی تابی نکنید در حال حاضر کرونا در خانه و بیمارستان های ما هنوز هست. اگر می بینید با کاهش طغیان ویروس مواجه هستیم دلیلش زحمات کادر درمانی در اسفند و فروردین است.

امروز هم در جلسه ای که سه رئیس فدراسیون و سهیل مهدی از سازمان لیگ حضور داشتند، در مورد مسائل مختلف گفتگو کردیم. پورعلی از بدنسازی، ایلخانی از فدراسیون نجات غریق، بودند؛ و مقرر شد در صورتی که شرایط مهیا شود، به بازگشایی باشگاه ها با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا ابلاغ می کند، انجام شود.

وی در مورد اینکه آیا به زودی شاهد بازگشایی مسابقات فوتبال و باشگاه های ورزشی هستیم یا نه، گفت: نمی توان گفت که به بازگشایی خیلی نزدیک و خیلی دور هستیم. هنوز شرایط ویروس ناشناخته است. جامعه ورزش هم شرایط خودش را دارد؛ و آن ها نیز مثل بقیه مردم جامعه با مشکلاتی مواجه هستند که ستاد مقابله با کرونا در ورزش به این مسائل واقف است.

خلیلیان در مورد اینکه 15 اردیبهشت اجازه داده می شود تا تیم ها تمرینات خود را آغاز کنند یا نه، اظهار داشت: نه در آن تاریخ نمی شود. تمام چیز های که در حال حاضر هم در کشور های همسایه و هم از سوی AFC در مورد تاریخ ها بیان می شود گمانه زنی است. باید شرایط کرونا بررسی شود. هنوز هیچ تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

وی در مورد وضعیت باشگاه های بدنسازی و فدراسیون نجات غریق و استخر ها گفت: در این موارد هم در حال بررسی شرایط هستیم. همه مسائل باید لحاظ شود. اینگونه نیست که فقط بگوییم یک باشگاه 50 متری است و باید باز شود. باید تمام پروتکل های بهداشتی، گندزدایی و مسائل بهداشتی را دید و بررسی کرد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد اینکه نظر خود سلطانی فر در مورد راه اندازی مجدد مسابقات و بازگشایی باشگاه ها چیست، گفت: دو روز پیش آخرین اطلاعات را سلطانی فر از بنده دریافت کرد. او هم به طور کامل به شرایط ورزش از فوتبال تا باشگاه بدنسازی آگاه است. وزیر ورزش هم به طور مداوم با دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در تماس است و خواهان حل مشکلات است، اما همه چیز باید بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، گرفته شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن