صالحی: حکم بازی سپاهان و پرسپولیس قطعی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 937 ] - دوشنبه, 8 اردیبهشت 1399

صالحی: حکم بازی سپاهان و پرسپولیس قطعی است

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای بازی سپاهان و پرسپولیس را قطعی و غیر قابل اعتراض دانست. علیرضا صالحی در گفت و گویی درباره پرونده مسابقه پرسپولیس و سپاه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
صالحی: حکم بازی سپاهان و پرسپولیس قطعی است

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای بازی سپاهان و پرسپولیس را قطعی و غیر قابل اعتراض دانست. علیرضا صالحی در گفت و گویی درباره پرونده مسابقه پرسپولیس و سپاه...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای بازی سپاهان و پرسپولیس را قطعی و غیر قابل اعتراض دانست.

علیرضا صالحی در گفت و گویی درباره پرونده مسابقه پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: پس از شیوع بیماری کرونا در ایران تصمیماتی از طرف وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با ویروس کرونا و به تبع آنها سازمان ها، وزارتخانه ها و بخش های مختلف از جمله فدراسیون فوتبال گرفته شد که مسابقات فوتبال بدون تماشاگر برگزار شود. در تاریخ چهارم اسفند 1398 مسابقه بین پرسپولیس تهران و سپاهان هم از این قاعده مستثنی نبود.

وی افزود: مسابقه قرار بود از ساعت 16:15 همان روز برگزار شود، منتها به دلیل تاخیری که در حضور تیم سپاهان در ورزشگاه پیش آمد و سپاهانی ها علت آن را ازدحام بیش از حد تماشاگران در جلوی هتل محل اقامت خودشان اعلام کردند، مسئولین برگزارکننده مسابقه بر اساس آیین نامه مسابقات اعلام کردند مسابقه با نیم ساعت تأخیر برگزار می شود. اما بر اساس فیلم هایی که ما بررسی کردیم ازدحام به گونه ای نبود که قابل کنترل نباشد. کما اینکه نیروی انتظامی و گارد ویژه در محل وجود داشتند و به راحتی می توانستند مسیر را باز کنند که اعضای تیم وارد اتوبوس شوند که این کار را هم کرده بودند.

رئیس کمیته استیناف تاکید کرد: آنچه که در گزارش ها و بالاخص گزارش نماینده فدراسیون وجود دارد، حاکی از تعلل تیم سپاهان برای اعلام و عزیمت به سمت ورزشگاه است. به هر حال این تاخیر حادث می شود. زمانی هم که سپاهانی ها وارد ورزشگاه می شوند و از آنها خواسته می شود که بازیکن ها اقدام به گرم کردن بکنند، آنها مبادرت به انجام این کار نمی ورزند و در زمین مسابقه هم حاضر نمی شوند. 

صالحی افزود: نهایتا پرونده ای برای این مسابقه تشکیل می شود و کمیته انضباطی نتیجه بازی را سه بر صفر به نفع پرسپولیس اعلام می کند و 150 میلیون تومان جریمه هم برای سپاهان در نظر می گیرد. ضمن اینکه کمیته انضباطی، سپاهان را از بلیت فروشی پنجاه درصدی در اولین میزبانی خود پس از آن مسابقه محروم کرده بود، اما طی جلسه ای که ما در کمیته استیناف داشتیم آن قسمت مربوط به محرومیت سپاهان از بلیت فروشی پنجاه درصدی را از محرومیت های این تیم حذف کردیم. اما بقیه محرومیت ها به قوت خود باقی است.

رئیس کمیته استیناف تاکید کرد: با حکم کمیته استیناف، تیم سپاهان با نتیجه سه بر صفر بازنده اعلام شد و 150 میلیون تومان هم باید به عنوان جریمه پرداخت کند. این رأی قطعی و اعلام شده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن