صلاح حسن: این پرسپولیس به هر رکوردی می تواند برسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1506 ] - سه شنبه, 9 اردیبهشت 1399

صلاح حسن: این پرسپولیس به هر رکوردی می تواند برسد

در دوره قبلی مدیریت محمدحسن انصاری فرد  یک مهاجم عراقی به پرسپولیس آمد که زیاد بازی نکرد. صلاح حسن که اتفاقاً فرزند سومش در ایران به دنیا آمده بعد از جدا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
صلاح حسن: این پرسپولیس به هر رکوردی می تواند برسد

در دوره قبلی مدیریت محمدحسن انصاری فرد  یک مهاجم عراقی به پرسپولیس آمد که زیاد بازی نکرد. صلاح حسن که اتفاقاً فرزند سومش در ایران به دنیا آمده بعد از جدا...

ارتش سرخ دات كام :

در دوره قبلی مدیریت محمدحسن انصاری فرد  یک مهاجم عراقی به پرسپولیس آمد که زیاد بازی نکرد. صلاح حسن که اتفاقاً فرزند سومش در ایران به دنیا آمده بعد از جدایی اش از سرخ ها در تمام این سال ها با حساسیت زیاد پیگیر بازی ها و اخبار پرسپولیس بوده و درباره این تیم با حرارت خاصی صحبت می کند. با حسن که حالا کمک مربی تیم نیروی هوایی عراق است درباره شرایط پرسپولیس و البته بشار گپ  کوتاهی داشتیم که می خوانید:

*می دانی که پرسپولیس با برانکو 7 تا جام به دست آورده و یک رکورد عجیب و غریب از خودش به جا گذاشته؟
شما باید بدانید وقتی تیمی این تعداد قهرمانی به دست می آورد یک کار مدیریت شده است و فقط کار مربی نیست. زمانی که خودم در پرسپولیس بازی می کردم مدیریت از نظر مالی و امکانات قوی نبود. الان هم فکر می کنم مشکلات مالی در فوتبال ایران و پرسپولیس وجود دارد ولی به نظرم از نظر امکانات و شرایط بهتر شده اند. همچنین خبر دارم که وضعیت پرسپولیس به لحاظ بازیکن در سال های اخیر خیلی خوب شده است. به همین دلیل با هدایت بی نظیر برانکو این تیم توانست این همه قهرمانی و رکورد را به دست بیاورد.من فکر می کنم مهمترین عامل قهرمانی ها هم در کنار مربی و بازیکنان، تماشاگران پرسپولیس بودند و این فرق بزرگ پرسپولیس با بقیه تیم هاست. همه تیم ها تماشاگر دارند اما پرسپولیس یک فوج از تماشاگر دارد که واقعاً متمایزش می کند با همه تیم های ایرانی و حتی سایر مدعیان.

*دوست نداشتی در این تیم پرسپولیس که بشارهم حضور دارد، بودی؟ بشار می ساخت و تو گل می زدی.
بشار یک بازیکن فوق العاده و تکنیکی است اما نباید فراموش کنیم او کنار یک مجموعه از بازیکنان فوق العاده بازی می کند که به آنها عادت کرده. اطمینانی هم که مربی به بشار دارد موجب موفقیتش شده و خیلی به او کمک کرده تا به بهترین شکل ممکن در پرسپولیس نقش آفرینی کند و وظیفه اش را به نحو احسن انجام دهد. من دوست داشتم برگردم به آن روزها اما نه اینکه حتی با بشار باشم. بالاخره خودم هم زمانی که در پرسپولیس بودم روزهای خوبی داشتم. هم با تماشاگران وهم تیم خیلی خوبی که داشتیم و افتخارآفرینی می کردیم. آن روزها را هیچ وقت فراموش نمی کنم. به هر حال هر بازیکنی یک روز می آید و یک روز هم جدا می شود. من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

*تفاوت فوتبال ایران را در این چند ساله که تو از ایران رفته ای بیشتر در چه بخش هایی دیده ای؟
قبلاً در ایران مربیان بیشتر روی قدرت بدنی تکیه می کردند اما الان به سمت تکنیک و سرعت رفته اند. در این سال هایی که کی روش سرمربی تیم ملی بود تیم های ایرانی هم تحت تأثیر او قرار گرفته و رو به سیستم این مربی آورده بودند اما پرسپولیس مخصوصاً از زمانی که آقای گل محمدی آمده خیلی هجومی تر کار می کند و با پرسینگ و انتقال سریع توپ از دفاع به حمله حریفان را شدیداً تحت تأثیر خودش قرار می دهد.

*مرد سال عراق به نظر تو کیست؟ بشار شانس اول هست یا نه؟
چند وقت پیش در این باره با من تماس گرفتند برای نظرخواهی و چند تا اسم را پرسیدند. شاید باور نکنید، من قبل از اینکه این اسم ها را بپرسند در ذهنم بشار را انتخاب کرده بودم و به آنها هم گفتم چون هم سال خوبی در باشگاه و هم تیم ملی داشت و واقعاً حقش بود که به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود.

*گفته می شود بشار تصمیم گرفته از پرسپولیس جدا شود.
من با او صحبت کردم. بشار گفت هنوز تصمیمی به جدایی نگرفته. گفتم سطح فنی لیگ ایران خیلی بالاست و سعی کن در این لیگ بمانی.

*با توجه به 9 بازی باقی مانده پرسپولیس می تواند در قهرمانی پوکر کرده و به یک رکورد جاودانه دست پیدا کند؟
با این شرایطی که در چند سال اخیر از پرسپولیس دیدم از عهده این پرسپولیس هر کاری برمی آید و برای این تیم کار نشدنی وجود ندارد. کادر فنی و بازیکنان خیلی خوب و از همه مهم تر تماشاگران که عاشق این تیم هستند، به نظرم این امکان را به وجود می آورد. هر کسی که فوتبال را دنبال می کند با این پرسپولیس به پوکر قهرمانی و رکورد جاودانه اش فکر کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن