رادوشوویچ: فرصت شماره یک بودن را از دست نمی دهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 360 ] - سه شنبه, 9 اردیبهشت 1399

رادوشوویچ: فرصت شماره یک بودن را از دست نمی دهم

دروازه بان کروات پرسپولیس گفت: بعد از رفتن «علیرضا بیرانوند» اکنون نوبت من است که دروازه بان شماره یک باشم و این فرصت را از دست نمی دهم. بوژیدار رادوشوویچ درو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رادوشوویچ: فرصت شماره یک بودن را از دست نمی دهم

دروازه بان کروات پرسپولیس گفت: بعد از رفتن «علیرضا بیرانوند» اکنون نوبت من است که دروازه بان شماره یک باشم و این فرصت را از دست نمی دهم. بوژیدار رادوشوویچ درو...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان کروات پرسپولیس گفت: بعد از رفتن «علیرضا بیرانوند» اکنون نوبت من است که دروازه بان شماره یک باشم و این فرصت را از دست نمی دهم.
بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از زمان شیوع ویروس کرونا به کروواسی رفته و منتظر شروع دوباره لیگ است تا به ایران برگردد و در تمرینات تیم پرسپولیس شرکت کند.
این دروازه بان روز سه شنبه در گفت وگویی در رابطه با شرایط کرونایی کشورش، شرایط خود در قرنطینه و خیلی از مسایل دیگر گفت و گویی انجام داد که در زیر می خوانید:

*کرواسی در شرایط کرونایی چگونه است؟
اینجا هم مانند همه دنیا درگیر ویروس کرونا هستند و همه مردم در قرنطینه به سر می برند و با وجود اینکه آمار این بیماری در کرواسی بسیار پایین است و در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مبتلایان کمتری دارد اما همه نکات بهداشتی را رعایت می کنند تا وضعیت بهتر شود. این یک مشکل جهانی است و همه باید دست در دست هم دهند تا این ویروس هر چه زودتر در دنیا ریشه کن شود.  

*شرایطت در قرنطینه چگونه است؟
من پس از بازگشت از ایران 14 روز در قرنطینه بودم و پدرم یک باشگاه خانگی برایم درست کرده بود تا بتوانم در آنجا تمرین کنم و پس از آن به یک روستای خالی از سکنه رفتم تا بتوانم تمرینات هوازی خودم را انجام دهم و همراه پدرم که مربی دروازه بانان است و دوستم که یکی از دروازه بانان خوب کرواسی است در آنجا تمرینات خوبی انجام دادیم تا شرایط بدنی خودم را حفظ کنم.  

*تغییر چهره دادی و موهایت را زدی؟
هیچ آرایشگاهی در کرواسی باز نیست و من به خاطر رعایت نکات بهداشتی تصمیم گرفتم موهایم را بزنم چرا که در این شرایط هم راحت تر هستم و هم از لحاظ بهداشتی اینگونه باشم بهتر است.

*هنوز زمان شروع لیگ مشخص نیست، این شرایط را چگونه می بینید؟
سلامت افراد بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد و نباید سلامتی آنها به خطر بیافتد. اگر شرایط به گونه ای باشد که شروع لیگ خطری برای سلامتی نداشته باشد به طور قطع خیلی مشتاق هستم که لیگ شروع شود.

*آیا برای شروع لیگ آماده هستید؟

حتی بیشتر از قبل آماده هستم و بیشتر از این نمی توانم صبر کنم.

*این روزها همه بازیکنان پرسپولیس از شرایط مالی باشگاه ناراحت هستند، تو چطور؟
مدیربرنامه من با باشگاه صحبت کرده و آنها قول دادند تا 10 روز آینده خیلی از این مشکلات حل می شود و گفتند که بلافاصله پس از اینکه به ایران برسم، درصدی از قراردادم را می دهند.

*«علیرضا بیرانوند» فصل آینده پرسپولیس را ترک می کند، باشگاه با خیلی از دروازبانان دیگر در حال مذاکره است و در این میان نام دروازبانانی مثل «پیام نیازمند»  مطرح شده است، آیا تو با این وجود باز هم برای فصل آینده دروازبان ذخیره هستی؟ 
بیرانوند به طور حتم با عملکردش ثابت کرده است که بهترین دروازبان ایران و آسیاست. برای من بودن در پرسپولیس یک افتخار بزرگ است اما این را باید بگویم که من چند سال در این باشگاه نیمکت نشین بودم و بعد از رفتن بیرانوند دیگر نوبت من است که درون دروازه پرسپولیس باشم و من این فرصت را از دست نمی دهم. هر دروازه بانی که به پرسپولیس بیاید به طور حتم آنقدر خوب است که لیاقت پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشد. با تمام احترامی که برای دروازه بانی که قرار است بیاید اما او باید منتظر شانسی باشد که با وجود من درون دروازه قرار بگیرد. من سال ها اینجا بودم و حالا نوبت من است که دروازه بان شماره یک پرسپولیس باشم.  


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن