آرفی: با همین سن جای استوکس و اوساگونا بودم چند گل می زدم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 492 ] - سه شنبه, 9 اردیبهشت 1399
آرفی: با همین سن جای استوکس و اوساگونا بودم چند گل می زدم!

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: مدیران پرسپولیس در حقم بدی کردند و نگذاشتند دو سال دخترم و پدر و مادرم را ببینم. اشپیتیم آرفی هم یکی از طلبکا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: مدیران پرسپولیس در حقم بدی کردند و نگذاشتند دو سال دخترم و پدر و مادرم را ببینم.
اشپیتیم آرفی هم یکی از طلبکاران پرشمار باشگاه پرسپولیس است. مهاجم سال های گذشته این تیم به دلیل پرداخت نشدن مالیاتش توسط باشگاه پرسپولیس، ممنوع الخروج است و می گوید دو سال است که دخترش را ندیده است. با اشپیتیم در خصوص شرایط این روزها، شانس قهرمانی پرسپولیس و گلایه هایش از این باشگاه گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*اشپیتیم در این روز های قرنطینه چه می کنی؟
واقعاً هیچ کاری نمی شود کرد جز اینکه در خانه بمانیم و بیرون نرویم. من حدود ٨ هفته است که در خانه هستم و فقط چند بار برای انجام یک کار خیر از خانه بیرون رفتم که مجبور بودم آن کار را انجام بدهم. هیچ وقت فکرش را نمی کردم یک روز کل دنیا به این مشکل دچار شود و ما مجبور شویم مدت زیادی در خانه بمانیم.

*می توانی بگویی چه کار خیری؟
من با کمک دوستانم برای عده ای از آدم های کم بضاعت غذا تهیه کردیم تا در این روز های سخت کنارشان باشیم.

*الان بحث اصلی فوتبال شروع یا عدم آغاز بازی های لیگ برتر است، نظر تو چیست؟
ببینید مثلاً در لیگ ایران همه تیم ها حق دارند؛ هم پرسپولیسی که صدر جدول است، هم تیم هایی که می خواهند سهمیه آسیایی بگیرند و هم تیم های ته جدولی که تلاش می کنند در لیگ بمانند. به همین دلیل به نظرم باید بازی ها شروع شود ولی بدون تماشاگر. می دانم خیلی سخت است بازی ها بدون تماشاگر باشد، چون آن ها روح و هیجان فوتبال هستند ولی بعید می دانم آن ها بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند. البته قبل از شروع بازی ها باید از همه تست کرونا بگیرند تا اگر کسی مبتلا بود مشخص و آن فرد از بازی ها حذف شود.

*در صورت آغاز بازی ها شانس قهرمانی پرسپولیس را چقدر می دانی؟
خب با توجه به نتایج این تیم و اختلاف امتیاز ایجاد شده با بقیه تیم ها پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی خواهد بود و به احتمال فراوان در پایان فصل جام قهرمانی را خواهد گرفت، چون شایستگی اش را دارد ولی پرسپولیسی ها باید خیلی با هوش عمل کنند، چون فوتبال همیشه به ما نشان داده اتفاقات غیر قابل پیش بینی زیادی در دل خود دارد و ممکن است خیلی ها را غافلگیر کند.

*با پرسپولیسی ها که صحبت می کنی با اطمینان از قهرمانی حرف می زنند.
به نظرم این موضوع نشان دهنده اعتماد به نفس بالای آنهاست که ایرادی ندارد و اتفاقاً خیلی هم خوب است ولی اگر بخواهند با غرور بازی ها را شروع کنند و حریفان را دست کم بگیرند قطعاً ضرر خواهند کرد. هر چند بعید می دانم یحیی و شاگردانش چنین کاری انجام دهند.

*به نظرت بهترین بازیکن پرسپولیس در این فصل تا اینجا چه کسی بوده است؟
وقتی تیمی این قدر خوب کار می کند که صدرنشین مطلق لیگ است یعنی همه بازیکنانش عملکرد خوبی داشتند ولی اگر بخواهم فقط یک نفر را انتخاب کنم به مهدی ترابی رأی می دهم. مهدی هم بی حاشیه فوتبال بازی می کند و هم کیفیت فنی بالایی دارد. در این فصل او یکی از ستاره های لیگ بود و با گل ها و پاس های طلایی اش نقش زیادی در موفقیت پرسپولیس تا اینجا داشته است.

*از آنجایی که تو یک مهاجم بودی، عملکرد مهاجمان پرسپولیس را چطور دیدی؟
علیپور همیشه در خدمت تیم است و مؤثر بازی می کند. شما دیدید که او هر چه از لیگ گذشت نمایش بهتری داشت ولی در مورد استوکس و اوساگونا اگر چیزی نگویم بهتر است. نمی دانم آن ها چطور به پرسپولیس آمدند ولی می دانم پول زیادی صرف خرید آن ها شد. اگر نصف پولی که به هر کدام شان دادند را همین حالا و با همین سن و سال به من می دادند الان چند گل برای پرسپولیس زده بودم و عملکرد بهتری نسبت به آن ها داشتم.

*مشکل ممنوع الخروجی ات حل شد؟
نه، اگر قرار بود حل شود در این چند سال برطرف می شد. مدیران پرسپولیس در حقم بدی کردند و نگذاشتند دو سال دخترم و پدر و مادرم را ببینم. این اوج نامردی است که این رفتار ها را با من کردند و پولم را نمی دهند. فکر نمی کنم در هیچ جای دنیا با یک خارجی چنین برخوردی شود. شما می توانید از فوتبالیست های ایرانی که لژیونر بودند و هستند بپرسید.

*با مدیرعامل جدید پرسپولیس حرف نزدی؟
نه، چه حرفی بزنم وقتی می دانم چه چیزی می خواهد بگوید. من با تمام مدیران عامل سال های اخیر پرسپولیس صحبت کردم ولی هیچ کدام کاری نکردند. شنیدم این مدیرعامل جدید که آمده موقت است و هنوز مدیرعامل قطعی انتخاب نشده است. الان اگر پیش او بروم به من می گوید اول بگذار ببینم حکم مدیرعاملی من در پرسپولیس صادر می شود یا خیر. بعد از آن بیا با هم صحبت خواهیم کرد. یا می گوید باشگاه کلی بدهی دارد و فعلاً پولی نداریم که به تو بدهیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن