مهدوی: منتظر عملی شدن حرف های رسول پناه می مانیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 722 ] - سه شنبه, 9 اردیبهشت 1399
مهدوی: منتظر عملی شدن حرف های رسول پناه می مانیم!

سرپرست باشگاه پرسپولیس تحرکات خود را برای در اختیار گرفتن پست مدیرعاملی آغاز و در این چند روز جلساتی را با پیشکسوتان باشگاه برگزار کرده تا نظر مثبت آنها را در...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس تحرکات خود را برای در اختیار گرفتن پست مدیرعاملی آغاز و در این چند روز جلساتی را با پیشکسوتان باشگاه برگزار کرده تا نظر مثبت آنها را در خصوص خودش و عملکرد تقریبا دوماهه اش در باشگاه جلب کند. در ادامه این جلسات رسول پناه دیروز با پیشکسوتان و اعضای شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس نشستی را برگزار کرد که در این نشست نفراتی مثل علی پروین، جاسمیان، خوردبین، پیوس و... حضور داشتند. مدافع اسبق سرخابی ها هم یکی از حاضران در این جلسه بود که فرصتی دست داد تا بعد از پایان این جلسه با او صحبت کنیم. گفت وگوی ما با محمدرضا مهدوی را در ادامه می خوانید.

*در جلسه با رسول پناه چه گذشت؟
صحبت های رسول پناه درخصوص عملکرد دو ماهه اش را در باشگاه شنیدیم. چیزی که از صحبت های ایشان و آقای پیروانی متوجه شدیم این است که این عزیزان برای خروج پرسپولیس از بحران فعلی تلاش می کنند. می دانیم که این بدهی ها مربوط به الان نیست و از دوره مدیران قبلی روی هم تلنبار شده است ولی مشخص است که این آقایان درحال ایجاد ساختاری درست در باشگاه هستند.

*چند روز قبل به چند تن از پیشکسوتان باشگاه اعلام کردند از برانکو زمان گرفته اند که این حرف با واکنش وکیل این مربی همراه شد!
آقای رسول پناه که برای ما مدرکی رو نکرد که من الان بتوانم قاطعانه بگویم حرف هایش درست بوده. این موارد که من عنوان کردم ادعاهای ایشان بوده و باید در آینده به این حرف ها و قول هایشان عمل کنند. خودشان می گویند که پرسپولیسی اصیل هستند و حتی ادعا کرده اند که در برهه ای قبول هدایت باشگاه را قبول کرده اند که هیچ کس حاضر نشده آن را بپذیرد. ما 3 ساعت در جلسه حاضر بودیم و باز هم تاکید می کنم که حرف های زیبایی رد و بدل شد اما به قول شما کو مدارک برای اثبات این گفته ها؟!

*البته در این مدت افرادی مثل دادکان اعلام آمادگی کرده اند که پرسپولیس را بدون یک ریال کمک بچرخانند!
من می خواهم به یک جمله خوبی که میثاقی در برنامه اش زد اشاره کنم. او به سعادتمند گفت امروز همه چیز خیلی قشنگ است و همه به شما تبریک می گویند و به به و چه چه می کنند اما یک ماه دیگر که موعد پرداخت طلب ها سر می رسد دیگر نمی توان با حرف کارها را پیش برد. ما هم برای نام پرسپولیس و باشگاهی که به آن تعلق داریم بنا را بر صحت حرف ها می گذاریم و منتظر آن روز موعود هستیم. اگر حرف وکیل برانکو درست باشد همه ما متوجه می شویم که امروز حرف های صادقانه ای نشنیدیم.

*فکر می کنید باشگاه از پس شکایت های خارجی بر می آید؟
با توجه به شرایط فعلی، شاید فیفا کمی بیشتر با تیم ها مدارا کند. هرچند این پرونده مربوط به حدود یک سال پیش است اما فکر می کنم به خاطر ویروس کرونا یک زمان تنفسی برای تیم ها قائل شود. الان زمان آن است که مسئولان باشگاه با رایزنی از فیفا زمان بخرند. اگر توانستند که یعنی حرف شان حرف بوده.

*شرایط ادامه لیگ را چطور ارزیابی می کنید؟
مطمئنا باید تمامی لیگ ها را به پایان برسانند. اینجا فقط بحث پرسپولیس نیست. آن تیم هایی که از لیگ دو و لیگ یک تلاش کرده اند و در آستانه صعود هستند هم زحمت کشیده اند. تیم هایی که درحال سقوط هستند هم باید نتیجه شان مشخص شود. با برگزاری بازی ها در یک زمان مناسب تر تمام این اتفاقات در زمین رقم می خورد.

*رای استیناف هم اعلام شد و باز هم پرسپولیس برنده جدال جنجالی با سپاهان شد.
وقتی کمیته انضباطی و استیناف یک رای صادر می کنند یعنی باید به آن احترام بگذاریم. قطعا آنها برای دل من یا قلعه نویی یا پیروانی حکم نداده اند و بر اساس مدارک این رای را صادر کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن