15 اردیبهشت در مورد شروع لیگ تصمیم گیری می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 494 ] - سه شنبه, 9 اردیبهشت 1399
15 اردیبهشت در مورد شروع لیگ تصمیم گیری می شود

با اعلام مشاور رسانه ای وزیر بهداشت تکلیف از سر گرفته شدن لیگ برتر تا 15 اردیبهشت ماه مشخص می شود. لیگ برتر فوتبال ایران در حالی بیش از دو ماه است که تعطیل شد...

ارتش سرخ دات كام :

با اعلام مشاور رسانه ای وزیر بهداشت تکلیف از سر گرفته شدن لیگ برتر تا 15 اردیبهشت ماه مشخص می شود.

لیگ برتر فوتبال ایران در حالی بیش از دو ماه است که تعطیل شده که هنوز مشخص نیست باشگاه ها از چه زمانی مجوز برگزاری تمرین می گیرند تا خود را آماده شروع دوباره بازی ها کنند.

 علیرضا وهاب زاده در این باره به دانشجو می گوید: قرار است ورزش کنیم برای سلامتی ولی اگر قرار باشد فوتبال یا هر ورزشی باعث آسیب زدن به سلامتی مردم باشد این هیچ توجیهی ندارد. اگر امروز برخی مشاغل به سر کار خود برگشته اند دلیلش موضوع معیشت خانواده باشد که بحثش جداست و از سوی ستاد کرونا دنبال می شود اما مشاغلی که جنبه تفریحی دارند مانند فوتبال، سینما و تئاتر، رستوران ها و غیره همچنان می توانند با تأخیر بازگشایی شوند. در واقع اگر بخواهیم درباره فوتبال عجله به کار ببریم ممکن است پشیمانی هایی به بار بیاید. قطعاً خود ورزشکاران هم راضی به بروز مشکلاتی از جمله بیماری و یا بدتر از آن، فوت کسی نیستند. با این شرایط فکر می کنم تا روز 15 اردیبهشت ماه می توان تصمیم بهتری در این باره گرفت.

او در پاسخ به این سوال که پانزهم اردیبهشت ماه قرار است چه اتفاقی رخ بدهد هم گفت: با توجه به اینکه در یک هفته اخیر حجم زیادی از ماشین ها و مردم به خیابانها برگشته اند ما باید بازه زمانی 14 روزه این بیماری را سپری کنیم تا ببینیم موضوع فاصله گذاری اجتماعی و بحث های بهداشتی تا چه اندازه از سوی مردم رعایت شده و یا بی توجهی به این مسائل چه آمار جدیدی از مرگ و میر را مشخص می‎کند. امیدواریم این سیر نزولی باشد اما قطعاً تا اواخر هفته آتی شرایط برای ما و ستاد کرونا مشخص می شود. فکر می کنم همان زمان بهتر بتوان در این باره نظر داد.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن