فدراسیون و سازمان لیگ در انتظار تایید وزارت بهداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 600 ] - چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1399

فدراسیون و سازمان لیگ در انتظار تایید وزارت بهداشت

از فدراسیون فوتبال خبر می رسد همه شرایط برای آغاز دوباره بازی های لیگ برتر آماده شده و تنها مجوز وزارت بهداشت باقیمانده تا اجازه برگزاری بازی ها نهایی شود. &n... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فدراسیون و سازمان لیگ در انتظار تایید وزارت بهداشت

از فدراسیون فوتبال خبر می رسد همه شرایط برای آغاز دوباره بازی های لیگ برتر آماده شده و تنها مجوز وزارت بهداشت باقیمانده تا اجازه برگزاری بازی ها نهایی شود. &n...

ارتش سرخ دات كام :

از فدراسیون فوتبال خبر می رسد همه شرایط برای آغاز دوباره بازی های لیگ برتر آماده شده و تنها مجوز وزارت بهداشت باقیمانده تا اجازه برگزاری بازی ها نهایی شود.  

هر چند از اوایل اسفندماه که لیگ برتر فوتبال ایران نیز به مانند سایر لیگ های فوتبال دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعلیق درآمد، خبری مبنی بر تاریخ برگزاری بازی ها اعلام نشد، در روزهای اخیر زمزمه هایی مبنی بر آغاز دوباره این بازی ها به گوش می رسید و در این باره گمانه زنی هایی توسط مقامات مسئول در وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و لیگ برتر به گوش می رسید تا اینکه در حال حاضر به گوش می رسد برگزاری این دیدارها تنها محتاج به یک امضا است.

با توجه به خبرهای موثقی که از فدراسیون فوتبال به گوش می رسد، سازمان لیگ، وزارت ورزش و این فدراسیون به این نتیجه رسیده اند که می توانند این بازی ها را در حال حاضر و بدون حضور تماشاگران برگزار کنند و به همین دلیل همه ساز و کارهای آن و البته شرایط مساعد برای آغاز مجدد بازی های لیگ را فراهم کردند تا در صورت رسیدن یک امضا، برنامه جدید لیگ را آماده کنند.

درباره تنها مشکل فدراسیون و سازمان لیگ برای آغاز دوباره بازی ها باید گفت که همه برنامه تنها یک امضا، آن هم از سوی وزارت بهداشت و درمان کم دارد تا عملی شوند.

با توجه به حساس بودن شرایط فعلی و تلاش برای جلوگیری از ادامه شیوع ویروس کرونا، برای برگزاری بازی هایی مانند رقابت های فوتبال، قطعا باید تاییدیه ستاد مبارزه با کرونا و رضایت نهایی وزارت بهداشت و درمان داده شود تا فدراسیون و سازمان لیگ اقدام به آغاز مجدد لیگ کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن