پروین: احترام پیشکسوتان باید حفظ شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 620 ] - پنجشنبه, 11 اردیبهشت 1399
پروین: احترام پیشکسوتان باید حفظ شود

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: همه می دانند افشین پیروانی به پرسپولیس تعصب دارد و برای همه این موضوع ثابت شده است. علی پروین در گفت و گویی در مورد صحبت های م...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: همه می دانند افشین پیروانی به پرسپولیس تعصب دارد و برای همه این موضوع ثابت شده است.

علی پروین در گفت و گویی در مورد صحبت های مطرح شده در جلسه چند روز گذشته پیشکسوتان پرسپولیس در مورد ماجرای پیش آمده بین امیر قلعه نویی و افشین پیروانی اظهار داشت: پیش از اینکه جلسه رسمی بین پیشکسوتان با مهدی رسول پناه رسمی شود در مورد این موضوع صحبت هایی مطرح شد.

وی افزود: من به افشین پیروانی که خودش هم در جلسه حضور داشت گفتم تعصبی که تو به پرسپولیس داری برای همه ثابت شده است. همه می دانند که وقتی پای منافع تیم پیش می آید حاضری هر کاری کنی تا این حق ضایع نشود.

پروین ادامه داد: قلعه نویی و پیروانی هر دو شاگردان من بوده اند. درست است که ما پیشکسوتان پرسپولیس همیشه هوای هم را داریم اما من به ماجرای پیروانی و قلعه نویی نگاه دیگری دارم و معتقدم ما پیشکسوتان باید احترام هم را نگه داریم. نباید همدیگر را خراب کنیم.

پیشکسوت سرخپوشان تاکید کرد: به پیروانی هم گفتم در یکی از روزهایی که قلعه نویی در تهران است او را به دفترم دعوت می کنم و از افشین هم می خواهم که بیاید و این ماجرا را تمام کنند. نباید بین پیشکسوتان تنش پیش بیاید و این طور جواب هم را بدهیم. این پرسپولیس و استقلال اگر به این درجه محبوبیت بین مردم رسیده به خاطر همین پیشکسوتانی است که زمانی در چمن باعث افتخارآفرینی شده اند.

پروین خاطر نشان کرد: خیلی ها دنبال این بودند که فوتبال را از دوقطبی بودن خارج کنند و می خواستند نامی از این دو تیم نباشد اما می بینید که هر موقع دربی می شوداز دو ماه قبل تب و تاب این بازی در فوتبالی ها وجود دارد و آنهایی که دنبال خراب کردن سرخابی ها بودند ناموفق شدند. اصلا تیم ملی ما وقتی قوی هست که پرسپولیس و استقلال قوی باشند. در این شرایط نباید حرمت هیچ پیشکسوتی از بین برود و ما باید هوای هم را داشته باشیم. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن