فیفا پول خرده طلبکار خارجی پرسپولیس را داد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1456 ] - پنجشنبه, 11 اردیبهشت 1399
فیفا پول خرده طلبکار خارجی پرسپولیس را داد!

پول به حساب چند طلبکار خارجی پرسپولیس واریز شده و به همین دلیل موقتاً خطر از بیخ گوش آن ها گذشته است. در روز هایی که طلبکاران خارجی  پرسپولیس  و&nbs...

ارتش سرخ دات كام :

پول به حساب چند طلبکار خارجی پرسپولیس واریز شده و به همین دلیل موقتاً خطر از بیخ گوش آن ها گذشته است.

در روز هایی که طلبکاران خارجی پرسپولیس و استقلال در فیفا به صف شده اند و بحران دلار دو باشگاه را فرا گرفته، فیفا خبری خوب را به آن ها داد. روز گذشته یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در این باره گفت: «خوشبختانه نامه نگاری ها جواب داد. فیفا قبلاً هم این کار را کرده بود. هم موافقت کرد پول بعضی از طلبکاران استقلال را بدهد و هم پرسپولیس را.»

طبق خبر های رسیده از فدراسیون فوتبال از آنجا که پرسپولیسی ها زودتر در این زمینه اقدام کردند، حتی پول به حساب چند طلبکار خارجی این باشگاه واریز شده و به همین دلیل موقتاً خطر از بیخ گوش آن ها گذشته است. فیفا از منبع مالی این باشگاه اکثر خرده بدهی ها را پرداخت و اعلام کرده در آینده هم می تواند این بدهی ها را تا آنجا که منابع مالی شان جواب دهد، پرداخت کند. در استقلال، اما شرایط متفاوت تر بوده است. طبق اعلام قبلی فیفا، طلب جپاروف، منشا و مارتین فورکل باید در روز های سوم، ششم و دهم اردیبهشت پرداخت می شد که نشده است. دیروز بعضی از کانال های استقلالی ابراز نگرانی کردند که نکند باشگاه از نقل و انتقالات محروم و با حکم کسر امتیاز روبه رو شود.

آن مقام مسئول در فدراسیون، اما در این باره هم توضیح داد: «بابت استقلال هم نگرانی نیست. فیفا پذیرفت پول را واریز کند. در حال انجام استعلام از بانکی هستند که پول از آنجا واریز خواهد شد. مشکلی از این بابت وجود ندارد و ظرف روز های آینده پول این طلبکاران استقلال هم واریز می شود تا خطری این باشگاه را تهدید نکند.»

البته دو وکیل بین المللی هم از استقلال شکایت کرده اند و حکم گرفته اند. استقلال حول و حوش 400 هزار دلار و پرسپولیس هم 650 هزار دلار در فیفا دارند. البته میزان بدهی های خارجی بیشتر از این حرف هاست. منتها دو باشگاه امید دارند تا فعلاً بتوانند پرونده های تهدید آمیز را رفع و رجوع کنند. وگرنه اگر موعد پرداخت پول شفر و برانکو برسد، دو باشگاه باید کلی پول دیگر روی این پول ها بگذارند تا بتوانند به سلامت از آن مرحله هم عبور کنند.


برچسب ها : پرسپولیس

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن