اوساگوآنا در موقعیت بودیمیر؛ شکایت دردسرساز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1108 ] - پنجشنبه, 11 اردیبهشت 1399
اوساگوآنا در موقعیت بودیمیر؛ شکایت دردسرساز

مهاجم نیجریه ای سرخپوشان بابت بدحسابی مدیران تیم عصبانی است و اعلام کرده در صورت تداوم این شرایط از طریق مدیربرنامه بلژیکی اش پیگیر ماجرا خواهد بود. کریستین ا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم نیجریه ای سرخپوشان بابت بدحسابی مدیران تیم عصبانی است و اعلام کرده در صورت تداوم این شرایط از طریق مدیربرنامه بلژیکی اش پیگیر ماجرا خواهد بود.

کریستین اوساگوآنا، مهاجم نیجریه ای پرسپولیس که در نیم فصل به این تیم پیوسته، علیرغم رفتاری که در خصوص مطالباتش داشته هنوز نتوانسته به آن دست یابد.

طبق قرار اولیه قرار بود این مهاجم در زمان عقد قرارداد بخشی از تعهد امضا شده را دریافت کند اما مدیریت وقت با ارائه وعده از او خواست تا کمی برای این موضوع صبر داشته باشد.

در نهایت قرار شد اوساگوآنا ماهیانه مبلغ 25 هزار دلار را بابت قرارداد 150هزار دلاری اش دریافت کند. با اینحال او بعد از مدتی تنها موفق به دریافت 24هزار 800 دلار از این مبلغ شده و ماه هاست باشگاه بی توجه به این موضوع تنها به وعده بی سرانجام اکتفا کرده است.

مدیربرنامه بلژیکی اوساگوآنا به تازگی دومین نامه اعتراضی موکلش بابت بی انضباطی مالی پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرده و تهدید کرده در صورت تداوم شرایط مجبور به پیگیری آن از طریق فیفا خواهد بود.

موضوع کنونی اوساگوآنا بی شباهت به ماجرای ماریو بودیمیر مهاجم کروات سابق پرسپولیس نیست که با قراردادی یک سال و نیمه به این تیم پیوست و بعد از دریافت تنها بخش کوچکی از مبلغ قراردادش و بی توجهی باشگاه در نهایت با فسخ یکطرفه قراردادش به فیفا شکایت کرد و اکنون حکم 475 هزار دلاری علیه پرسپولیس دریافت کرده تا این باشگاه درگیر جریمه سنگینی بابت این انتقال نافرجام شود. مهاجم کرواتی که نتوانسته بود در زمان حضورش انتظارات را برآورده کند و با تنها یک گل زده و حکم 475 هزار دلاری ایران را ترک کرد و اکنون اوساگوآنا نیز که در نیم فصل به این تیم پیوسته بدون گل زده و با یک پاس گل در دربی در آستانه تهدیدی جدید علیه باشگاه قرار دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن