مهدی: باشگاه ها صبور باشند تا مجوز تمرینات صادر شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 368 ] - جمعه, 12 اردیبهشت 1399
مهدی: باشگاه ها صبور باشند تا مجوز تمرینات صادر شود

مسؤول مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: ظاهراً 2-3 باشگاه لیگ برتری و دسته اولی تمرینات شان را شروع کرده اند اما سازمان لیگ مسئول نظارت و سرکشی نیست و این برنامه...

ارتش سرخ دات كام :

مسؤول مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: ظاهراً 2-3 باشگاه لیگ برتری و دسته اولی تمرینات شان را شروع کرده اند اما سازمان لیگ مسئول نظارت و سرکشی نیست و این برنامه ریزی خودِ باشگاه ها بوده که چنین تصمیمی گرفتند.

سهیل مهدی در گفت وگویی، در خصوص شایعاتی که پیرامون آغاز تمرینات تیم فوتبال پیکان مطرح شده و برخی باشگاه ها نسبت به این موضوع معترض هستند، اظهار داشت: همانطور که مطلع هستید ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزاری تمرینات را ممنوع کرده و من هم این موضوع را شنیده ام. ظاهراً دو سه باشگاه لیگ برتری و دسته اولی تمرینات شان را شروع کرده اند اما واقعیت این است که سازمان لیگ مسئول نظارت و سرکشی به تمرینات تیم ها نیست و این برنامه ریزی خود باشگاه ها بوده که  چنین تصمیمی گرفتند.

وی افزود: آقای خلیلیان به عنوان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و همچنین عضو ستاد مبارزه ملی با کرونا در ورزش برگزاری هر نوع تمرین را ممنوع کرده و طبعاً وقتی باشگاه ها خودشان تصمیم می گیرند تمرینات را شروع کنند این ستاد نیز اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر باشگاه های دیگر تمرینات شان را شروع کنند چه اتفاقاتی می افتد گفت: ما اگر چیزی را مشاهده کنیم قطعا آن را گزارش خواهیم کرد و مستندات را در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار می دهیم. مطمئن هستم به جز ما خود آقای خلیلیان هم در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند اما توصیه ام به باشگاه ها این است اگر کمی صبر کنند ان شاءالله به بحث باز شدن تمرینات و صدور مجوز تمرینات تیم ها نیز خواهیم رسید.

مسؤول مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص اینکه آیا باشگاه ها هنوز روی لغو مسابقات تأکید دارند گفت: فقط بحث لغو نیست برخی باشگاه ها پیشنهادات خود را به ما ارسال کردند مثلاً تعدادی از آنها زمان بیشتری برای آماده سازی خواستند و تعدادی هم خواستار لغو بازی ها شدند. در هر صورت این موضوع که مسابقات لغو شود یا خیر، باید در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تصمیم گیری شود و فکر می کنم اگر مسابقات زودتر آغاز شود و تصمیم سریع تری اتخاذ شود شرایط به روال عادی باز خواهد گشت باید بپذیریم که حوصله بازیکنان فوتبال و حتی خود ما سر رفته و این موضوع قابل انکار نیست اما فکر می کنم هر چه به برگزاری تمرینات نزدیک تر شویم شرایط بهتر خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن