حریرچی: درخصوص مراکز ورزشی یکشنبه تصمیم گیری می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 536 ] - جمعه, 12 اردیبهشت 1399
حریرچی: درخصوص مراکز ورزشی یکشنبه تصمیم گیری می شود

معاون کل وزارت بهداشت گفت: در بررسی دو هفته اخیر مشخص شده است که 116 شهرستان در کشور در وضعیت سفید قرار دارند و درخصوص بازگشایی مراکز مذهبی، فرهنگی و ورزشی ای...

ارتش سرخ دات كام :

معاون کل وزارت بهداشت گفت: در بررسی دو هفته اخیر مشخص شده است که 116 شهرستان در کشور در وضعیت سفید قرار دارند و درخصوص بازگشایی مراکز مذهبی، فرهنگی و ورزشی این مراکز سفید یکشنبه آینده تصمیم گیری خواهد شد.

ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت پنجشنبه شب یازدهم اردیبهشت ماه پس از جلسه ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین در جمع خبرنگاران گفت: مبنای تقسیم بندی وضعیت شیوع کرونا استانی نیست بلکه شهرستانی است و در بررسی دو هفته اخیر مشخص شده است که 116 شهرستان در کشور در وضعیت سفید قرار دارند.

وی در ادامه افزود: روز یکشنبه آینده در جلسه ستاد کرونا پیشنهاداتی درخصوص بازگشایی مراکز مذهبی، فرهنگی و ورزشی این مراکز سفید ارائه خواهد شد؛ البته این شهرها به صورت پویا هستند و هر 5 روز یک بار دوباره بررسی می شوند که آیا همچنان در وضعیت سفید قرار دارند یا خیر.

این مسئول سپس در پاسخ به این سوال که آیا دارویی برای درمان کرونا وجود دارد، بیان کرد: نه در کشور ما نه در هیچ جای دنیا دارویی که برای درمان مؤثر باشد تاکنون ساخته نشده و بهترین راهکار مقابله با این ویروس پیشگیری و شناسایی در مراحل اولیه و سپس مراقبت عمومی، استراحت و درمان افراد مبتلا شده است. پلاسما درمانی هم در مرحله تحقیقاتی است و نتایج خوبی تاکنون حاصل شده اما برای استفاده گسترده باید تحقیقات بیشتر صورت بگیرد.

حریرچی در پایان با تشکر از همکاری مردم تصریح کرد: خوشبختانه مردم ما بالاترین نمره قبولی را در رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی در مقایسه با دیگر کشورها گرفته اند و امروز هم درخواست می کنیم خودشان با تذکر به تعداد کمی که بی احتیاط هستند و موارد را رعایت نمی کنند مراقب باشند تا شرایط از حالت عادی خارج نشود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن