در انتظار تاجگذاری رادو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 930 ] - شنبه, 13 اردیبهشت 1399

در انتظار تاجگذاری رادو

دروازه بان کروات پرسپولیس در پایان سال 98 خیلی سخت به کشورش بازگشت و برای پرواز برگشت به کرواسی مدت ها منتظر رزرو بلیت ماند و به نوعی به شکلی بسیار دشوار به ک... 5 out of 5 based on 4 ratings.
در انتظار تاجگذاری رادو

دروازه بان کروات پرسپولیس در پایان سال 98 خیلی سخت به کشورش بازگشت و برای پرواز برگشت به کرواسی مدت ها منتظر رزرو بلیت ماند و به نوعی به شکلی بسیار دشوار به ک...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان کروات پرسپولیس در پایان سال 98 خیلی سخت به کشورش بازگشت و برای پرواز برگشت به کرواسی مدت ها منتظر رزرو بلیت ماند و به نوعی به شکلی بسیار دشوار به کشورش بازگشت. رادو اما در طول مدت زمان حضورش در کشورش در دوران کرونا خیلی سخت تمرین کرده و در آمادگی خوبی به سر می برد. رفتن به کوه برای تقویت قدرت هوازی، انجام تمرینات بدنسازی و کار با وزنه در خانه و همچنین تمرینات مختص دروازه بان ها در دستور کار سنگربان کروات سرخپوشان قرار داشته است.

رادوشویچ که از پرداخت مسائل مالی باشگاه هم رضایت ندارد تاکنون این موضوع را علنی نکرده و از آن گلایه نداشته، اما سنگربان پرسپولیس از شکل پرداختی مطالباتش رضایت نداشته همانطور که بقیه بازیکنان هم از شرایط موجود رضایت نداشتند. کار تا جایی بالا گرفت که حتی بازیکنی مانند شجاع خلیل زاده بشدت از نحوه پرداختی و البته رقم قرارداداش گلایه کرد و از پیشنهاداتش از سایر تیم های عربی خبر داده و باشگاه را نسبت به ترک پرسپولیس در صورت ادامه روند مشکلات مالی تهدید کرد.

رادو اما در رابطه با آخرین شرایطش هم ابراز می دارد که منتظر اعلام زمان شروع تمرینات است تا آماده سفر به ایران شود، هرچند نحوه پروازش به تهران با وجود مشکلات پروازی از جهت رزرو بلیت از سوی باشگاه پرسپولیس و انجام پرواز از زاگرب به تهران به دلیل بیماری کرونا از وضعیت چندان خوبی برخوردار نیست.

رادو به تیم پرسپولیس و هوادارانش علاقه زیادی دارد؛ دروازه بانی که با وجود حضور رقیبی قوی مانند بیرانوند به شکل بسیار حرفه ای با دروازه بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی رقابت کرد و هرگاه به میدان رفت اغلب با کلین شیت و عملکرد بسیار خوبی از زمین خارج شد.

رادو در سال جدید اما با چالش بسیار بزرگی مواجه است. بیرانوند به انتورپ خواهد رفت و آنگاه رادو به دروازه بان شماره یک پرسپولیس تبدیل خواهد شد؛ سنگربانی که این بار شکل جدیدی از موفقیت و حفاظت از چارچوب قهرمان ایران مقابل رویش قرار خواهد گرفت. رادو به یحیی گل محمدی علاقه زیادی دارد چون معتقد است سرمربی تیم به او اطمینان خاصی دارد و این اعتماد سرمربی را برای خودش به منظور ارائه بهترین نمایش ها بسیار امیدوارکننده می داند؛ اعتماد و اطمینانی که می تواند رادو را حتی بعد از جدایی اش به اسطوره ای جدید در پرسپولیس تبدیل سازد.

رادو با وجود حضور چهارساله اش در ایران زبان فارسی را خیلی خوب یاد نگرفته و فقط در حد راه انداختن کارش فارسی صحبت می کند و به زبان انگلیسی که به آن تسلط خوبی دارد با کادر فنی پرسپولیس و گل محمدی ارتباط می گیرد. شاید یکی از بزرگترین مزیت های حضور دروازه بان کروات پرسپولیس به بی حاشیه بودنش بازمی گردد؛ آنجا که او حتی زمانی با وجود نیمکت نشینی های متوالی هیچگاه حرفی اعتراضی نزد و به نیمکت نشینی اش معترض نشد. سنگربانی که بشدت مورد اعتماد برانکو بود؛ نکته ای که در زمان کالدرون و حضور یحیی گل محمدی هم رعایت شد و مربیان بعد از برانکو هم بشدت به رادوشویچ اطمینان داشتند؛ سنگربانی که بعد از بیرانوند تاجگذاری جدیدی در پرسپولیس خواهد داشت.

رادو به دلیل حضور موفق چندساله اش در ایران در کشورش کرواسی نیز نظرها را به سوی خود جلب کرده، تا آنجا که حتی گفته می شود او در جمع چهار پنج دروازه بان مطرح کرواسی قرار گرفته و این شانس را دارد که با درخشش بیشتر در پرسپولیس و ویترین لیگ قهرمانان آسیا و ارائه نمایش های بی نقص مانند گذشته با پشتک های گاهاً نمایشی بعد از عکس العمل های زیبایی که برای تهییج تماشاگران انجام می شد فاصله اش را با دروازه بان های دیگر تیم ملی کرواسی کمتر کرده تا شاید روزی تبدیل به ویچ اصلی سنگر دروازه تیم ملی کرواسی شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن