طناب کشی در هیأت مدیره

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 851 ] - شنبه, 13 اردیبهشت 1399
طناب کشی در هیأت مدیره

در اوضاع وانفسای مالی باشگاه پرسپولیس و شرایط کنونی که این باشگاه که با بدهی ها و پرونده های حقوقی باز مواجه است، تنها راه چاره مدیران تازه وارد، پیدا کردن یک...

ارتش سرخ دات كام :

در اوضاع وانفسای مالی باشگاه پرسپولیس و شرایط کنونی که این باشگاه که با بدهی ها و پرونده های حقوقی باز مواجه است، تنها راه چاره مدیران تازه وارد، پیدا کردن یک اسپانسر قدرتمند پولدار به نظر می رسد؛ اسپانسری که یا باید از طریق ورود به هیأت مدیره باشگاه یا عقد قراردادی طولانی مدت شرایط را در دست گرفته و مدیریت کند. در عین حال به موازات شنیدن اخباری پیرامون اضافه شدن دو عضو جدید به هیأت مدیره، اخباری نیز درخصوص کشمکش های مدیریتی باشگاه و مسائل مربوط به قرارداد اسپانسری به گوش می رسد.

بعد از فسخ یکطرفه قرارداد با کارگزار اسپانسری، وزیر ورزش در جلسه با مدیر این کارگزار صحبت های او را شنید و فعلاً تصمیم باشگاه پرسپولیس مبنی بر لغو یکطرفه این قرارداد معلق مانده است. در واقع باشگاه که قصد داشت با فسخ قرارداد دوران مدیریت انصاری فرد، حرکت تازه ای را در جهت پولسازی و پیدا کردن اسپانسر آغاز کند حالا متوجه شده برای کنار زدن کارگزاری اسپانسری کار بسیار دشواری دارد و شاید مجبور شود با این شرکت بسوزد و بسازد. مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس با وجود اینکه در هفته های اخیر سعی داشتند به قرارداد فی مابین با شرکت آتیه داده پرداز احترام بگذارند، اما تاب نیاورده و برای اینکه حرکت تازه ای را آغاز کنند به سیم آخر زده و قرارداد را یکطرفه فسخ کردند. شاید آنها تصور نمی کردند طرف مقابل شان آنقدر قدرتمند باشد که بتواند در جلسه ای با رئیس مجمع باشگاه دوباره به بازی برگردد و در حال حاضر آچمز شده و دنبال راه فرار می گردند. از سوی دیگر درون باشگاه و بین مدیران آن تلاش هایی در جهت بازگرداندن یکی دو اسپانسر دیگر به میز مذاکره و همکاری صورت گرفته است.

بعد از ملاقات وزیر با مدیر شرکت آتیه داده پرداز و خروجی این جلسه، مهدی رسول پناه سرپرست موقت باشگاه جلسه ای با مدیر شرکت کارگزار اسپانسری برگزار کرد و به نظر می رسد طرفین دنبال راه حلی برای ادامه همکاری باشند. این مسأله با در نظر گرفتن اینکه شرکت مزبور بابت کمک 15میلیاردی اش به پرسپولیس از این باشگاه چک گرفته با پیچیدگی هایی همراه شده، اما ظاهراً وزیر ورزش از این شرکت خواسته تا طبق تعهداتش برای پرسپولیس درآمدزایی کند.

از سوی دیگر مهرداد هاشمی عضو هیأت مدیره باشگاه که در دوران مدیریت ایرج عرب زمینه ساز قرارداد با شرکت ریحان فیلم شده بود طی جلساتی با مدیران این شرکت دوباره مقدمات بازگشت آنها به میز مذاکره و همکاری را فراهم کرده است، هرچند پیشخور کردن هفت میلیارد پرداخت این شرکت به باشگاه در دوران مدیریت عرب و عدم انجام تعهدات بلیت فروشی کار را برای پرسپولیس و مدیرانش سخت کرده است. با این حال به نظر می رسد هاشمی تلاش دارد این شرکت را به عنوان اسپانسر در جایگاه بالاتری قرار داده و ثابت کند این شرکت می تواند بخش مهمی از مشکلات پرسپولیس را رفع کند. ظاهراً هاشمی توافق و نظر مثبت دو عضو دیگر هیأت مدیره را برای این مذاکرات گرفته اما از سوی دیگر با بازگشت شرکت آتیه داده پرداز، صحنه طناب کشی ها برای در دست گرفتن قدرت ادامه دارد.

در عین حال بحث تقویت هیأت مدیره نیز همچنان مطرح است و ارتباط تنگاتنگی با مسأله اسپانسری باشگاه دارد. بعد از اینکه گفته شد علی پروین و محمد دادکان دو پیشکسوت پرسپولیس برای عضویت در هیأت مدیره مطرح شده اند خیلی طول نکشید تا حضور آنها در این جمع منتفی شود و بحث حضور دو فرد غیرفوتبالی در جمع هیأت مدیره به میان آید. حالا اخباری از حضور احتمالی مدیر یک شرکت هلدینگ اقتصادی و یک فعال حوزه پتروشیمی که بنیه مالی خوبی دارد در هیأت مدیره به گوش می رسد و بعید نیست حضور این دو فرد در کنار رغبتی، هاشمی و رسول پناه طی هفته جاری قطعی شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن