انصاری فرد: در هیئت مدیره هر فرد ساز خودش را می زند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 419 ] - شنبه, 13 اردیبهشت 1399
انصاری فرد: در هیئت مدیره هر فرد ساز خودش را می زند

 مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: اعضای هیئت مدیره هر کدام ساز خودشان را می زنند و همین موضوع باعث شده مشکلات ادامه داشته باشد. عباس انصاری فرد در گفت...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: اعضای هیئت مدیره هر کدام ساز خودشان را می زنند و همین موضوع باعث شده مشکلات ادامه داشته باشد.

عباس انصاری فرد در گفت وگویی درباره تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس و استعفای برادرش محمدحسن گفت: باشگاه پرسپولیس در حال طی کردن روند خوبی بود و باید از این حرکت حمایت می کردند تا تیم قهرمان لیگ می شد، اما رفته رفته مشکلاتی را به وجود آوردند که به استعفای برادرم ختم شد.

وی با اشاره به اختلافاتی که بین محمدحسن انصاری فرد و اعضای هیئت مدیره وجود داشت عنوان کرد: اعضای هیئت مدیره باید قضیه را مدیریت می کردند تا این مسائل به وجود نمی آمد. حرکاتی انجام می شد که نباید صورت می گرفت. فکر می کنم اعضای هیئت مدیره با مسائل، شخصی برخورد کردند. اگر در مدیریت باشگاه مشکلاتی هم وجود داشت، باید جلسه برگزار و مشکلات را حل می کردند اما برعکس نشست هایی را مخفیانه و بدون اطلاع مدیرعامل برگزار می کردند! باید وزیر ورزش ورود می کرد و جلوی رخ دادن این اتفاقات را می گرفت.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: فکر می کنم این مشکلات همچنان در باشگاه وجود داشته باشد، چون در بین اعضای هیئت مدیره چند مدعی وجود دارد که هر کس ساز خودش را می زند. باید در هیئت مدیره و باشگاه محوریتی وجود داشته باشد که الان چنین چیزی دیده نمی شود.

وی اضافه کرد: کسانی در هیئت مدیره هستند که اصلاً نمی دانند ورزش چیست؛ مدیریت بلد نیستند و نمی دانند که باید چه کار کنند. حضور چنین افرادی باعث می شود تا کار باشگاه به اینجا برسد و این مشکلات به وجود بیاید.

انصاری فرد گفت: هیچ چیز سر جای خودش نیست و همه چیز رفاقتی شده و اصلا بحث تخصص و ورزش نیست. کاش حداقل این افراد که فوتبالی و ورزشی نیستند، شرایط مدیریتی درست داشتند که این را هم ندارند.

وی با بیان اینکه تا وقتی دیدند پرسپولیس تا حدود زیادی به قهرمانی نزدیک شده به فکر تغییر مدیرعامل افتادند، ادامه داد: برادر من را  زمانی به باشگاه آوردند که برانکو رفته بود و شرایط خاصی در پرسپولیس وجود داشت. فقط برای اینکه تنش ها کم شود، محمدحسن را آوردند و او را قربانی کردند و بعد از اینکه دیدند تیم در حال قهرمان شدن است، گفتند انصاری فرد باشد یا نباشد مهم نیست! وزیر گفت انصاری فرد برای مشکلاتی که به وجود آمده با من تماس نگرفته بود ولی برادرم می گوید در طول این مدت وزیر جواب تلفنش را نمی داد.

انصاری فرد در ادامه گفت وگویش درباره تکلیف لیگ برتر پس از تعطیلی تصریح کرد: قرار است در این باره جلساتی برگزار و تصمیم گیری شود، اما بعید می دانم با این شرایط بتوانند مسابقات را برگزار کنند.

وی درباره اینکه درصورت تعطیلی کامل لیگ تکلیف قهرمانی چه خواهد شد، اظهار داشت: پرسپولیس 10 امتیاز با تیم های دیگر اختلاف دارد و بازی های آینده اش هم راحت است، اما سایر مدعیان در هفته های باقی مانده با یکدیگر بازی دارند که این عامل باعث می شود امتیازاتی را از دست بدهند. با این وجود باز هم بعید می دانم در صورت نیمه تمام ماندن لیگ، قهرمانی را به پرسپولیس بدهند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن